PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31899}

Faceci w butach

Bootmen
7,1 8 183
oceny
7,1 10 1 8183
Faceci w butach
powrót do forum filmu Faceci w butach

podobał mi się, a jestem wybredna. nogi same rwały się do tańca. fabuła moze nie porywająca ale ten taniec...ehhh...chciałoby się tak potańczyc... albo chociaż popatrzec na takie popisy na żywo.

ocenił(a) film na 6
Saara

Owszem, taniec super, sceneria robotniczego miasteczka i te hale też nieźle wykorzystane, natomiast wątki miłosne i rodzinne koszmarnie sztampowe i nieprzekonujące. mimo to, film ogląda się dość przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
visenna_3

Uwazam, ze film byl nudny - taki "step up" tylko, ze zamiast tanca ulicznego mielismy stepowanie. Ogladam ten film tylko dla tego finalowego wystepu ;p

ocenił(a) film na 7
Saara

Powiem tak: jak dla mnie fajny, chodzi głównie o taniec i fabuła związana z Nim (czyli zbieranie ekipy, nieudane występy itp)
Za to jak już wcześniej wspomniano wątek miłóosny i rodzinny... koszmar.
Tę dziewczynę to miałam ochotę udusić, a ten jeszcze z nią był...uu
Ale to takie osobiste odczucia, mimo że akurat ten wątek był dziwny, to dałam 7/10 ze względu na taniec...hale i tą całą magie małego miasteczka...

ocenił(a) film na 7
Justencja

Miałam dokładnie takie same odczucia. Taniec był świetny, reszta tragiczna, szczególnie wątek miłosny, troche się przez to nudziłam podczas filmu. Najlepszy był końcowy występ, coś niesamowitego, warto było się pomęczyć, żeby to zobaczeć.
Ode mnie też 7/10pkt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones