PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506891}

Faceci w czerni 3

Men in Black 3
6,8 128 945
ocen
6,8 10 1 128945
5,7 15
ocen krytyków
Faceci w czerni 3
powrót do forum filmu Faceci w czerni 3

Dziwne włosy

ocenił(a) film na 9

Film bardzo dobry tylko szkoda, żę Tommy Lee Jones trochę za mało gra, Josh Brolin, który gra młodego Agenta K mało go przypomina i ma jakieś dziwne włosy, ale film fajny, polecam :D

użytkownik usunięty
Hesfe

ja tez fajne wlosy tylko je gole i to nie tylko na glowie

ocenił(a) film na 9

Fajnie ._.

ocenił(a) film na 9

Ciekawe gdzie jeszcze ._.

Hesfe

Wydaje mi się że ciężko byłoby znaleźć kogoś bardziej podobnego. Jones jakby nie było jest mocno charakterystyczny, w swojej kategorii w zasadzie podobny do nikogo - i bardzo dobrze, bo ten charakterystyczny wygląd + duże zdolności aktorskie uczyniły go w swoim czasie jednym z moich faworytów. Koniec końców i tak dochodzimy do konkluzji że Brolina można uznać za młodszego klona Lee, w każdym razie z daleka można by było ich pomylić, zwłaszcza gdyby Jones pier..olnął sobie włosy na czarno.
A co do filmu - zaskakująco doby. Generalnie trzymałem się z daleka od 1 i 2 części ( niektóre sprawy stanowiące szkielet tej serii traktuję poważnie ) ale myśle że trzeba będzie nadrobić po tak dobrej kontynuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones