PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506891}

Faceci w czerni 3

Men in Black 3
6,8 128 972
oceny
6,8 10 1 128972
5,7 16
ocen krytyków
Faceci w czerni 3
powrót do forum filmu Faceci w czerni 3

Zaskakująco dobry...?

ocenił(a) film na 6

Szczerze - nie spodziewałem się. Widząc trójkę przy jakimś tytule z dzieciństwa, który dobrze zapamiętałem najczęściej mam najczarniejsze obawy. A tu proszę. Historia może nie była wielce ambitna, aktorstwo nie tak udane jak w jedynce i pomysły nie tak świeże niemniej oglądało się to naprawdę nieźle. Will Smith wygrał tym filmem i pokazał, że wciąż ma komediowy dryg. Do tego wszystko ładnie się zamknęło. Oczywiście raziło mnie parę nieścisłości (KOSMICI PRZYLATUJĄ NA ZIEMIĘ, A ZIEMIANIE NIE MOGĄ DOLECIEĆ NA KSIĘŻYC I ROBIĄ Z TEGO WIELKIE HALO? I mean WTF? Przecież nie wierzę, że tego Arcnetu nie dało się umieścić na orbicie inaczej...) no ale jakoś to przełknąłem. Na pewno lepszy niż dwójka. Poziom zbliżony do jedynki, nieco gorszy.

ocenił(a) film na 6
ohjehr

Tu się nie zgadzam bo dwójka jako komedia wypada znacznie lepiej. Ale to oczywiście każdy po swojemu odbiera. Racja co do tego że pomimo iż to juz trzecia część to nadal nie ma jakiejś "kaszany"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones