PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5507}

Faceci w czerni

Men in Black
7,1 287 661
ocen
7,1 10 1 287661
6,5 22
oceny krytyków
Faceci w czerni
powrót do forum filmu Faceci w czerni

Kosmiczna Porażka

ocenił(a) film na 1

Głupi film dla dzieci do 10 lat(a i tak chyba to za dużo).Jeżeli Tommy Lee Jones myśli, że jest zabawny to grubo się myli. Uśmiech wywołał u mnie jedynie Denis Rodman. Dałbym 3/10, ale żeby obniżyć średnią daje 1/10.

ocenił(a) film na 9
Misiu

Re: Kosmiczna porażka
Nie chcę być niegrzeczna, ale gdzie tam jest Dennis Rodman?

ocenił(a) film na 1
Ola

Oj Ola ,Ola
Tekst o Denisie Rodmanie pojawia się dosłownie w ostatniej minucie filmu. Wypowiada go LeeJones do Willa. nie pamiełtam dokładnie tekstu aktora, ale pamiętam, że wtedy właśnie się uśmiechnęłem, a tak poza tym to byłem w złym humorze oglądając ten film. nie jesteś niegrzeczna (narazie).

ocenił(a) film na 9
Misiu

Re: oj Ola, Ola
no widzisz, zaskoczyłeś mnie. ja fimu tak dobrze nie pamiętam i dlatego się pomyliłam. sprawdziłąm nawet filmografię Rodmana, zeby mieć "pewność".
Zwracam honor :))

ocenił(a) film na 9
Misiu

Nie!
Zupełnie się z tobą nie zgadzam. A poza tym, żeby postawic 1/10 to film musi być już totalną klapą. Ja nigdy nie postawiłem 1 tym bardziej z zawiści, czy jak to nazwałeś "żeby obniżyć średnią".

ocenił(a) film na 1
banan

Przykro mi
Przykro mi, że tak uważasz. Ja tak zrobiłem i przynajmniej się z tym nie kryję. A jak nigdy nie dałej nikomu 1 to znaczy, że albo pooglądałeś jeszcze mało filmów (takich dziełek jest pełno, oj bardzo pełno). Otwórz sobie świetny magazyn film na rubryce "Dziewięciu Gniewnych", gdzie najwięksi polscy krytycy wystawiają oceny filmom, tam od jedynek, aż się roi. ja bym nie wystawił nawet połowy z nich. A co do wystawiania ocen "żeby obniżyć średnią" to może rzeczewiście nie powiniennem, ale zrobiłem i trudno. A film szczerze zasługuje na 2-3/10 PA

ocenił(a) film na 9
Misiu

odpowiedź
Krytycy są do tego żeby słabym filmom wystawiać 1, my możemy tą ocenę nieco podwyżyć. A co do tego, że nie wystawiłem 1 to nie dlatego, że oglądałem mało filmów. Pomyśl na całą 10 to juz 2, 3 jest bardzo niską oceną. I to wystarczy w ramach krytyki.

ocenił(a) film na 8
Misiu

Re: Przykro mi
Nie przesadzaj. Skoro MiB uwazasz za kiepski film to obejrzyj "Żylete" z Pamelą Anderson. Gdybys widzial ten film to na pewno nie dalbys MiB tak niskiej noty. A krytycy sa od tego, zeby wystawiac niskie noty. Zreszta trudno takich ludzi zadowolic. Jeden uwaza ze film jest przelomem w kinematografii (nie koniecznie MiB) a drugi zrowna go z ziemia i obrzuci blotem. Ale kazdy ma prawo do wystawiania swojej oceny. Po to wlasnie jest ta strona....

użytkownik usunięty
Misiu

oj ale zasiałeś lipe
Oj "miszcu" bez przesady Tommy wcale nie jest zabawny i nie taki był jego cel w tym filmie, zabawny miał być Will. Jeśli to jest film dla dzieci to chyba mam jakiś wypaczony gust, bo 12 małp też o takich kosmicznych rzeczach opowiada na razie spadam do piaskownicy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones