PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5507}

Faceci w czerni

Men in Black
7,1 287 638
ocen
7,1 10 1 287638
6,5 22
oceny krytyków
Faceci w czerni
powrót do forum filmu Faceci w czerni

Może to zabrzmi głupio,

użytkownik usunięty

ale ten film zmienil moje postrzeganie świata, zresztą podobnie jak Matrix. Nie wierze w kosmitów, ale motyw z "kasowaczem pamieci" w sumie mógłby być z życia wzięty. Bo skąd wiesz że ktoś Ci wcześniej nie wyczyścił pamięci?

użytkownik usunięty

/Edit

Troche nie gramatycznie hehe :P
...............................................
Może to zabrzmi głupio,

ale ten film zmienil moje postrzeganie świata, zresztą podobnie jak Matrix. Nie wierze w kosmitów, ale motyw z "kasowaczem pamieci" w sumie mógłby być z życia wzięty. Bo skąd wiesz że wcześniej nie byłes świadkiem jakiegos niewytłumaczalnego zdarzemia, a nastepnie ktoś Ci nie wyczyścił pamięci, żeby to zataić?

ocenił(a) film na 7

Hmmm... zabrzmiało głupio ;pp Piszesz to na serio czy naprawde tak uważasz? Nie wiem ile masz lat... jak byłam młodsza to też tak myślałam, potem z tego wyrosłam ;>

LadyCzikita

A skąd wiesz, że tak nie jest?

ocenił(a) film na 8
DarkHunter

właśnie, bo co prawda ja sam wątpię w kasowacza pamięci, to jednak nie wykluczam takiej możliwości.

nigdy nie powinnismy wykluczać czegoś, co wydaje nam się nieprawdopodobne, jeśli jest inaczej - stoimy w miejscu

ocenił(a) film na 8
MegaSzczota

Poczytajcie o Magmokrafcie .. Może ten film to wcale nie jest fikcja ;p

i jeszcze jest "Deja vu".. << Może w tym nie chodzi o drugie wcielenie, które i tak jest nierealne wg mnie ;p;]

ocenił(a) film na 8
Gataeu

Tylko ze film 'Deja Vu' ma malo wspolnego ze zjawiskiem deja vu.

ocenił(a) film na 8

Pociesza mnie tylko to, że zwolennicy reinkarnacji wprowadzają kasowanie pamięci po każdym wcieleniu, więc sam pomysł całkiem nowy nie jest, a mimo to media potrafią wyciągnąć z gościa pięć poprzednich żywotów po uruchomieniu tzw. 'trzeciego oka'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones