PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5507}

Faceci w czerni

Men in Black
7,1 287 661
ocen
7,1 10 1 287661
6,5 22
oceny krytyków
Faceci w czerni
powrót do forum filmu Faceci w czerni

Śmieszna komedia s-f z modnym ostatnimi laty tematem kosmitów i komikiem oraz raperem Willem Smithem.
Intryga jest prosta: na Ziemi, pomiędzy ludźmi instnieją i ukrywają się kosmici. Tropia ich przeszkoleni w tym celu specjalni agenci, do tego stopnia anonimowi, że ich dane zostają wykazosawne, a imiona i nazwiska zastąpione literą. Ludzie "zwykli" i przeciętni nie mają świadomości ich istnienia, gdyż łowcy kosmitów są wyposażeni w specjalne urządzenia, likwidujące świeże wspomninia....
Pomysłowo dość stworznei kosmici są zabawni, w ogóle nie straszni, ale taka chyba była konwencja....
Ogólnei podobali mi się "faceci w czerni" jako lekka komedia, po której nie ma się zgagi.....

ocenił(a) film na 8
Ola

Re: nadchodzą faceci w czerni
Mnie tez sie podobal i z utęsknieniem czekam na nadchodzącą częśc drugą M&B którą już prawdopodobnie kończą kręcić. A tekst z Denisem Rodmanem jest w filmie i brzmi mniej wiecej tak: "... konsul (jakiśtam) chce iść na mecz koszykówki, podobno Denis Rodman pochodzi z ich planety.... ..... i wcale tego nie stara się ukryć...." Misiu miał rację.

ocenił(a) film na 9
monaco

Re:re
Tak tak teraz już kojarze, zrozumiałam tlyko, że według Misa, w filmie GRA Rodman....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones