PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38175}

Faceci z miotłami

Men with Brooms
6,1 324
oceny
6,1 10 1 324
Faceci z miotłami
powrót do forum filmu Faceci z miotłami

Bardzo sympatyczny film nie wnoszący niczego do rozwoju człowieka, poza przychylniejszym spojrzeniem na dyscyplinę jaką jest CURLING - nawiasem mówiąc - dyscyplina o niebo bardziej interesująca i widowiskowa niż Małyszomania....

Qbolec

curling jest dupny.... tylko stoja ryje drą i zapieprzaja ze szczotami

ocenił(a) film na 7
Yokichi

tak tak... ja rozumiem... z trudny sport dla Ciebie... rozumiem.. poprostu nie umiesz dziecko dostrezc prawdziwego piekna, emocji itd...

Qbolec

szczylu z jakiej nory wypełzłes? to wpełznij do niej z powrotem i sie nie odzywaj, ttaaaaaaa emocje, heheehe, jak trzy paszkwile drą ryje, wielkie emocje! (lol), trudnym sportem to jest kolarstwo tam trzeba się nazapierdalać a curlling, to gówno, i tyle i nie odpisuj, bo jak odpiszesz to znaczy, że rzeczywiście jesteś prostak...

użytkownik usunięty
Yokichi

yhy tak a grałes kiedys ? jak nie to sprobuj i dopiero wtedy sie wypowiadaj tak ja grałem i sa tam emocje

nie grałem, wolę kolarstwo... i wiem ile wysiłku trzeba w nie włożyć...

Yokichi

fajni jesteście :) uwielbiam takie głosy, są kwintesencją każdego forum. Od razu wiem o czym jest film.

A obaj nie macie racji, bo najlepsze jest gta_san andreas

użytkownik usunięty
Yokichi

i kto to mowi idioto?? nie karzesz mu odpisywac bo bedzie prostakiem palancie;/ ile ty masz lat ? 10 ? 30 ? bo jesli masz wiecej niz 25 to jestes niezle porabany ;/

ocenił(a) film na 7

Dokladnie... Ale coz... niektorzy ludzie nie dorosli do pewnego minimalnego poziomu inteligencji i szkoda marnowac czasu na bezproduktywne gadki z ludzmi, ktorzy maja klapki na oczach i dowartosciowuja sie przez obrazanie innych, myslac, ze to pozwoli im zapomniec o jakichs wlasnych kompleksach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones