PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570439}

Facet do dziecka

The Sitter
5,7 13 232
oceny
5,7 10 1 13232
4,8 5
ocen krytyków
Facet do dziecka
powrót do forum filmu Facet do dziecka

Musi być parę kontrowersyjnych treści, czyli od tej pory nie boimy się mówić o seksie, ale żeby nikt nie miał wątpliwości będziemy powtarzać lodzik, minetka, lizanie itp. co pięć sekund. Ponadto muszą pojawić się i prochy, bo bez tego nie ma zabawy. Już sam ich zakup to noc pełna przygód. No i broń, obowiązkowo, w końcu to Stany. Ale mimo wszystko jest jeszcze poprawność polityczna, czyli jako kraj, w którym pewnie 2/3 osób mają problem z wagą, głupio kręcić film, w którym żadna osoba z takim problemem się nie pojawia. A jak już się pojawi, to niech wyrwie najlepszą laskę w całym filmie po prostu wchodząc do restauracji (i kradnąc prezenty małej rozpieszczonej dziewczynki). Warto jeszcze dodać trochę homoseksualizmu, żartów z latynoskich imigrantów, pokazać panoramę Nowego Jorku i film gotowy!
Sam nie wiem, czy nie wolałem jednak amerykańskich filmów z czasów zanim odkryli tematy "tabu", które w Europie na mało kim robią już wrażenie. Tamte filmy były na pewno bardziej pruderyjne, jednak mam wrażenie, że teraz z kolei Amerykanie przesadzają w drugą stronę.

ocenił(a) film na 5

Coś w tym jest :)

ocenił(a) film na 6

pieprzysz, film nie jest taki zly pocztake ma fatalny ale jak sie pojawiaja dzieciaki do opieki jest juz jazda, jest tez kilka swietnych komicznych kreacji postaci jak np. ten diler, :) albo ten cwel na wrotkach :) na minus ze to za halasliwe jest wszystko nonstop cos nawijaja ten chaos mniie denerwil ciagly czasem, nie jest to mega komedia ale z 7 dam

ocenił(a) film na 6

w takim razie jaki inny film możesz podać o podobnym schemacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones