PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=48}

Fakty i akty

Wag the Dog
6,9 10 472
oceny
6,9 10 1 10472
7,2 12
ocen krytyków
Fakty i akty
powrót do forum filmu Fakty i akty

Koniec filmuu....

ocenił(a) film na 6

Uwaga Spoiler!!!....do osób które ogladnęły film......czy mi się zdaję,czy producent przeżył i spiker na końcu potwierdza to swoim przemówieniem,że wojna nadal trwa i trzeba wysłać tam żołnierzy,a więc ktoś musiał napisać dalszy ciąg opowieści,i jedna osoba moim zdaniem tylko się do tego tak nadawała,a oprócz tego chciał mieć uznanie,więc......to tylko takie moje domysłytroszkę naciągane ale....A Wy co myslicie na ten temat??

everysmith

a może jednak "zabawa" w prawdę doprowadziła do prawdziwej wojny i scenariusz pisało już samo ZŁO?

everysmith

Wg mnie wojna wybuchła w tym momencie na prawdę. Skończyła się zabawa, bo Albania zaatakowała Stany. A producent zginął.

WojtaSz

Został zabity jak dla mnie.

Motorcycle_Boy

został zabity dla Ciebie ?!? .
.

ocenił(a) film na 6
everysmith

Film miał premierę w 1997 roku, a jak wiadomo w latach 1996-1999 rzeczywiście trwała wojna w Kosowie. Nieprzypadkowo w tym filmie wybrano na tą wyimaginowaną wojnę właśnie Albanię. A może autorzy scenariusza chcieli coś przez to powiedzieć :D ?
Manipulacja, w mediach, w polityce to rzecz normalna, "ciemny lud wszystko kupi", czyż nie?
Jestem jednak pewien, że dzisiaj żadną wojną nie dało by się odwrócić uwagi mediów od romansu Prezydenta USA z nieletnią harcerką.

ocenił(a) film na 8
xqwzts

Producent nie został zabity tylko zniknął. Prawdopodobnie został wysłany gdzieś na bezludną wyspę w towarzystwie uroczych tancerek go-go., leży sobie brzuchem do góry pod palmą i spija drinki.

everysmith

Według mnie producent został zabity, ponieważ chciał rozprzestrzenić informacje o tym co zrobili. Sam powiedział, że chce uznania, a bez wyjawienia prawdy uznania by nie uzyskał. Stał się niewygodny i zagrażał pozycji prezydenta, więc należało go usunąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones