PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=48}

Fakty i akty

Wag the Dog
6,9 10 478
ocen
6,9 10 1 10478
7,3 13
ocen krytyków
Fakty i akty
powrót do forum filmu Fakty i akty

spodziewalem sie po tym filmie czegos wiecej - a tu przez caly czas jakies gadki szmatki i nic - zero akcji - nuda po prostu nuda... a temat calkiem fajny i wtedy na czasie :)

mroofka

nuda]
Ja również spodziewałam się czegoś więcej. Świetny reżyser, scenarzysta i aktorzy jedank nie wystarczyli aby powstał dobry a przed wszystkim ciekawy film.

ocenił(a) film na 7
mroofka

Re: do bani
Cóż nie wiem czeog się po filmie spodziewałaś, ale do kategorii kina kajci to on nie należy. Cała intryga skupia się na czymś innym. Jest to wyraźna i czytelna aluzja polityczna, a przy tego typu "zagraniach" fabula bywa nudna i nigdy dynamiczna.
Ale za to tkaie powolne, niemal bierne filmy są podwójnie atrakcyjne jesli chodiz o poziom aktorstwa... szczególnie gdy w obsadzie są tkaie nazwiska jak Hoffman i de Niro!

ocenił(a) film na 9
mroofka

eh;
Moze dlatego- ze to film nieco inteligentniejszy niz szybcy i wsiekli. To co nazywasz nuda- to sarkazm, ironia, cynim i totalna, inteligentna, krancowa przesmiewczosc...i dodatkowo wszystko w IDEALNYCH proporcjach! Ma prawo Ci sie nie podobac, tyle ze w sposob zabawny mylisz pojecia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones