PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504046}

Falsyfikat

The Forger
6,4 871
ocen
6,4 10 1 871
Falsyfikat
powrót do forum filmu Falsyfikat

dlaczego butelka z cyjankiem?

użytkownik usunięty

W filmie była kwestia,że joshua w końcu doznał olśnienia ,dlaczego Ci wszyscy artyści nosili buteleczki z cyjankiem.Niestety mnie nie olśniło i nadal nie wiem dlaczego je nosili,ktoś ma jakieś wyjaśnienie?

Też się nad tym zastanawiam XD
Myślałam że to tylko ja nie rozumiem, ale jak widać nie ;)

użytkownik usunięty
Nadixa

Mi sie skojarzyło ,że oni po prostu się truli,bo inni ludzie podrabiali ich dzieła,.Ale nie wiem czy o to chodzi...

Mi się wydaje, że to oni mogli podrabiać niektóre dzieła i truć się, kiedy ktoś ich przejrzał, ale to trochę nielogiczne, więc twoja wersja jest chyba dobra :)

użytkownik usunięty
Nadixa

Sama nie wiem,szukałam w internecie jakiś wiadomości i nic nie znalazłam;/

ocenił(a) film na 3

Plus oglądania filmu w domu, można sobie przewinąć. Scena w której patrzy na buteleczką z książką w tle. Treści w kolejnych liniach (ktoś z biegłym angielskim pewno przeczytał choć trochę, reszta musi się posiłkować pauzą i słownikiem ;))
że się łatwo zakochiwał i flirtował (zakładam blondyna)
okoliczności śmierci (cyjanek)
gdziekolwiek się pojawiał zostawiał zgliszcza (charred rem anings domyślam się) czyli Josh i jego skłonności do destrukcji
odszyfrowałby ten fragment poezji
jakiś wiersz coś o ciemności (zakładam, że ogarniającej bohatera ksiażki jak i Josha, obrazy z pokoju, jak i ten obraz który namalował/sfałszował zaraz po tym jak się włamał do domu)
Film mocno naciągany, strasznie sztuczny, aktorzy mało przekonujący chociaż z takim scenariuszem ciężko zabłysnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones