PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216452}
7,6 9 702
oceny
7,6 10 1 9702
8,3 3
oceny krytyków
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story
powrót do forum filmu Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story

Rodzinka Griffinów upije się, rozwali samochód i puści bąka. Słowem, zrobi wszystko by Was rozśmieszyć - czy im się uda? Sami sprawdźcie. Ja oglądałem z sentymentu. Seth MacFarlane - autor serialu “Głowa rodziny“, wychował sobie widownię, która masowo sięgnie po film. Ale, ale… Nie on film reżyseruje, on go nawet nie napisał. Z przykrością muszę przyznać, że ekranizacja nie dorównuje serialowi. To już nie te dowcipy, nie ten wisielczy humor i nie ten sam seksistowski Quagmire. Ale jeżeli lubicie animki nie dla dzieci, to jest to pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 1
Piccolo_Uve

Ale zdecydowanie bardziej lubiane niż serial
film ma 9,37/10 a serial coś koło 7/10

ocenił(a) film na 6
fafikozoom

@ a Ala ma kota...

Zgadzam sie z Piccolo. Nie ma porównania miedzy ta pelnometrazowka a serialem. Wlasciwie jezeli sa to sklejone odcinki 4 sezonu, to jesc to dosc slaba seria, na ktora nie watro tracic czasu. Film troche nudnawy, a dowcipy coraz slabsze.
Ogladalem dopiero 2 pierwsze sezony, po ktorych bylem zachwycony, ale Untold Story nie wywarlo na mnie wiekszego wrazenia. 6/10

ocenił(a) film na 10
chris_1991

Za samego przereklamowanego chrystusa należy się 10.

ocenił(a) film na 8
Piccolo_Uve

85% gagow jest przez wiekszosc niedostrzegana (w tym przeze mnie). wiaze sie to z amerykanskimi programami tv, amerykanami pokroju "rysia z klanu" czy dody o ktorych nikt za oceanem (czyli w europie) nie slyszal. praktycznie caly film to zlepek parodii/metafor/alegorii. pierwszy z brzegu odcinek ktory obejrzalem przed chwila 8.1 - sceneria disneyowskiego filmu i "butowanie" zyda - malo kto w EU wie ze Disney byl antysemita. dla zwyklego odbiorcy to po prostu prostacki humor. w tym samym odc. jest tez fragment narysowany "kreska" zaczerpnieta z Washington Post o ówczesnych politykach - nie mam zielonego pojecia ocb xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones