PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 246
ocen
7,1 10 1 27246
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

5/10

ocenił(a) film na 5

Ja tam nie postawię temu filmowi większej oceny tylko dlatego, że gra w nim De Niro. Dla mnie to jest tradycyjny film o porwaniu, a do tego z bezsensowną końcówką gdzie tak naprawdę nie dowiadujemy się po co to wszystko dla Renarda było...

ocenił(a) film na 8
pachomir

Widocznie nie dorosłeś do tego filmu, a 7/10 to się należy chociażby za świetną rolę De Niro...

ocenił(a) film na 8
EkspertFilmowy

Po co mu to było? Głupie pytanie... Przecież koleś był fanatykiem i jak usłyszał, że jego idol przestał się przejmować grą(choć Renard dla niego zabił Primo), to stwierdził, że da mu nauczkę. W filmie to jest wyraźnie powiedziane. Następnym razem oglądaj uważniej.

ocenił(a) film na 6
pachomir

Film taki sobie. Nie jestem fanem beseballu, wręcz przeciwnie - uważam że jest to dziwaczny sport, popularny jedynie w USA. Może to dlatego. :) Ale da się obejrzeć.

seboljabol

Popularny jedynie w USA? To tak jakby powiedziec, ze krykiet jest tylko popularny w Anglii...

ocenił(a) film na 8
pachomir

Gówno wiesz...

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

przecież, tu nie chodzi o baseball...

anielka0000

Nie chodzi o baseball, ale jak na wiwsekcję psychiki fanatyka sportowego, to film aż tak wiele nie wnosi. Ukazuje człowieka przegranego w życiu, wpadającego w obsesję na temat swojego idola. Odkryć tu raczej brak. Film ani wybitny, ani strasznie zły- można obejrzeć, a rola De Niro rzeczywiście podnosi jakość. Natomiast fajerwerków nie zauważyłem.

pachomir

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones