PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92181}

Fanfan Tulipan

Fanfan la tulipe
6,1 9 129
ocen
6,1 10 1 9129
5,7 3
oceny krytyków
Fanfan Tulipan
powrót do forum filmu Fanfan Tulipan

W tym filmie z Penelope cruz gra polska Magdlaena Mielcarz no to jestem zaskocczony.Bardzo pozytywnie sie zaskoczylem.BRAWO

Heinz

Czy przypadkiem została wymieniona na końcu??? :/

Heinz

No coz nie tylko ty byles zaskoczony :D Ja tak samo :D Szczesciara z niej ale nie ze wzgledu na cruz ale na FANFANA :D

Heinz

Na początku aktorka wydawała mi się znajoma, ale pomyslałam sobie, że to nie może być ona , (przecież to francuski film!), ale jak usłyszałam nasza ojczystą mowę podczas kilku scem to nie miałam już wątpliowści. Polacy są wszędzie :D

Heinz

ja też byłam zaskoczona! i nawet prze chwilę myślałam że nie słysze języka polskiego - a jednak! fajna rolka i Majcher też była świetna ! :D:D

użytkownik usunięty
Anouk_4

tak, ale zostalismy przedstawienie w nieciekawy sposób. Jako osoby któe tylko umią wrzeszczeć:/ Mnie się film niezbyt podobał, a miłość ukazana w nim była jakaś sztuczna

A ja mam pytanie, które mnie męczy po ostatniej okołoświątecznej emisji tego filmu: czy mam zwidy, czy na końcu w spisie wykonawców było "Magdalena MielcRAZ"? Ma to to ktoś na płycie, proszę niech zerknie.

rozwoj

haha, rzeczywiście jest MielCRAZ. można by powiedzieć, że trochę olali sobie poprawność. . .

Heinz

Nie tylko Magda Mielcarz, ale także Anna Majcher:P

paulina1269

Mamy się czym chwalić, że Magda zagrała u boku takiej gwiazdy jak Penelope Cruz, ale rola Henrietty jest po prostu śmieszna :D, zbytnio nie miała szans się tam ukazać jako dobra aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones