PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32581}

Fanny i Aleksander

Fanny och Alexander
8,0 15 154
oceny
8,0 10 1 15154
8,2 17
ocen krytyków
Fanny i Aleksander
powrót do forum filmu Fanny i Aleksander

Ogólnie straszna nuda, większość przysypiała. Z tego co pamiętam, film był strasznie rozlazły, a na główny plan wybijały się sceny z puszczaniem bąków i spółkowaniem, które wywoływały masową konsternację, a których obecność w filmie była dla mnie niezrozumiała i niepotrzebna. A dzieci znikające w kufrze - to była dopiero chora scena! Może (a nawet na pewno) film nie był skierowany do takiej publiczności - młodzieży licealnej, ale faktem jest, że ci, którzy nie przespali wszystkiego, wyszli z sali mocno znudzeni i zażenowani. Ja również.

użytkownik usunięty
Fenistil

No widzisz Zaplątani to nie są.

haha

Nas też nie dawno zabrali na ten film i nikt się nie nudził i na pewno nikt nie spał . Według mnie film był rewelacyjny chodz trudno go zrozumieć ( mysle że spedzialnie miał taki byc ) .

użytkownik usunięty
Kubosorek120

Takie filmy powinno się w domu oglądać.

ocenił(a) film na 10
Fenistil

Nienawidzę szkoły. Jak można pokazywać komuś coś, czego prawdopodobnie nie chce oglądać? Katastrofa. A Twoją ocenę w pełni rozumiem. Pozdrowienia, z nadzieję, że będziesz mógł sam wybierać swoją drogę i trafisz na ten film już z przyjemności a nie obowiązku!

Kafsony

No cóż, ten film z pewnością się nie nadawał do przymusowego oglądania. Może kiedyś podejdę na nowo do tego filmu, już z własnej woli.

ocenił(a) film na 1
Fenistil

Jest takie stare przysłowie: "Gowno musi być dobre. W końcu tysiące much nie może się pomylić". Ale niby czym jest mucha w obliczu człowieka? Nicością. Gimbaza myśli sobie, że da dychę GNIOTOWI Ingmara Bergmana i pomysli, że ktoś weźnie ją na serio i za prawdziwych koneserów, krytyków i znawcy kina, a Gimbaza nie jest świadoma, że dano jej kał czy kupę owiniętą sreberkiem. Niestety Gimbaza na widok tej kupy owiniętej sreberkiem krzyczy czekolada! I gimbaza to kupuje i zjada. Sam dałem temu gniotowi tego pseudointeligenta Bergmana 1 (nieporozumienie), bo jego filmidła to kał filmowy. I ta scena z pierdzeniem gasząc świece, ŻENADA.

Searcher_fw

No i dostałes/as takie gowno i to bez sreberka (mniej rozpakowywania i szybciej zezrec można) w postaci filmu Zmierzch :-) GIMBAZA zjadła, strawila i jeszcze mówi ze z buzi ładnie pachnie :-)

ocenił(a) film na 10
Searcher_fw

dla gimbazy za trudny film a dla ludzi bez mózgu tym bardziej jakiego gibusa znasz który wie kto to Bergman?

Searcher_fw

Nigdy nie słyszałam o owym przysłowiu, ale muszę przyznać, że jest genialne! Zatem, kradnę i wykorzystuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones