PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32581}

Fanny i Aleksander

Fanny och Alexander
8,0 15 150
ocen
8,0 10 1 15150
8,2 17
ocen krytyków
Fanny i Aleksander
powrót do forum filmu Fanny i Aleksander

no to było warto

ocenił(a) film na 10

troche balem sie tego filmu bo może okazać sie nudny. ale nic z tego!! film świetny genialny pierwsza godzina filmu minela z predkością światła reszta jeszcze szybciej. opowieśc o wielopokoleniowej rodzinie z wieloma problamami i uterpieniami z jakże mądrą i nieco gadatliwą babicia rodu Helena Ekdahl.z jej synem (zabawnym) Gustavem Adolfem Ekdahl(po smutnych scenach świtnie widzieć go z nieustającą chęcia na zarty i małe co nieco z żonką lub inną kobietą ;) oraz Oscarem Ekdahl łącznikiem aleksandra z drugim śwaitem. swietnie wyważony film humor przeplata sie z dramatem, fantastyką, narodziny ze śmiercią fikcja z prawdą. wszystko jest na swoim miejscu. film warty obejrzenia dla mnie to mocny zastrzyk dobrego kina ;) jeżeli reszta filmów pana I. bergmana jest równie dobrych już szukam tytułów i oglądam :D troche spodziewałem sie dobrego filmu ale przerosło to moje oczekiwania wiadomo każy ma inny gust wg mojego skromnego zdania ten film jest godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones