PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110791}

Fantaghiro 5

Fantaghirò 5
6,5 836
ocen
6,5 10 1 836
Fantaghiro 5
powrót do forum filmu Fantaghiro 5

Jak to możliwe, że Fantaghiro, która nawet nie zainteresowała się Tarabasem, bo tak kochała Romualda, przez cztery części nie słyszeliśmy nic innego tylko jej tkliwe wyznania, a że zawsze będzie go kochać, do odtatniego tchu, że nigdy nie potrafiłaby pokochać nikogo innego a w 5 części jakby o tym zapomniała i zostawia Romualda i swój lud dla jakiegoś dziwnego gościa. Przecież ta końcówka jest zupełnym zaprzeczeniem wartości jakie głosiły poprzednie części. Fantaghiro z poprzednich części nigdy by tak nie postąpiła, znalazłaby sposób aby wrócić do swojego królestwa i do swojej miłości Romualda. Facet chyba miał niezłego kaca jak pisał ten scenariusz. Tak zepsuć taką piękną baśń. Tragedia

Alva

No właśnie gość jest dziwny, a i ta część jakoś klimatem odbiega od poprzednich... Może lepiej udawać, że jej nie ma i uznać, że Fantaghiro skończyła się na czwartej części?? Pamiętam, jak po raz pierwszy zobaczyłam tę częśc to aż mi się płakać chciało, że tak sie to wszystko potoczyło... źle, źle, wszystko nie tak........

padzieda

Zgadzam się z Wami w 100%! W prawdzie oglądałam tę część bardzo dawno temu, ale pamiętam bardzo dobrze zakończenie. BEZ-NA-DZIE-JA! Byłam załamana taką niekonsekwencją. Ostatnia cząść, a burzy wszystkie wcześniejsze. Żal...

ocenił(a) film na 7
ewusekr

Chyba wszyscy mieli podobne odczucia. Ale co by nie mówić zaskoczenie jest...

ocenił(a) film na 5
Alva

nie tego się spodziewałem po ostatniej części- poprostu beznadzieja. może gdyby ktoś obejrzał samą 5 część to film by mógł wydać się ok, ale to jest złożona część i zakończenie wogó;e nie pasuje-kurde!!!

karolxx

Właśnie skończyłam oglądać, tragedia :/// właśnie zepsuło mi się dzieciństwo ;(
Już 4 jakoś mi nie odpowiadała, zwłaszcza jej końcówka [bo Fiodor mógł sobie zginąć, a Fantaghiro zostać z Tarabasem ^^], ale 5 jest okropna. Nie dość, że ogółem 'dziwna' to jeszcze scenarzysta był ostatnim kretynem :/ skoro zamiast odesłać księżniczkę do domu w momencie kiedy było to jednak możliwe, zostawił ją w innym świecie z jakimś wieśniakiem który zdecydowanie był mniej ciekawy od poprzednich męskich bohaterów =_="
Jak dla mnie seria kończy się na 3 części. [Ewentualnie na 4 z powodu dużej ilości Tarabasa <3 :D *_*]

ocenił(a) film na 4
blackithilien

Tarabas z 4. części nie może się równać z tym z 3., jest taki... nędzniutki jakiś. Nawet to scenarzyści zepsuli :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones