PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94732}

Fantaghiro

Fantaghirò
7,6 3 205
ocen
7,6 10 1 3205
Fantaghiro
powrót do forum filmu Fantaghiro

Sentyment...

ocenił(a) film na 10

Kiedy oglądałam ten film w wieku ośmiu lat to uznałam go zajwspaniajszy na świecie. Dzisiaj obejrzałam go po raz pierwszy po tylu latach i zauważyłam wszystkie niedociągnięcia w porównaniu do reszty filmów, które obejrzałam w przeciągu tych kilku lat. Co nie zmienia faktu, że zachowałam ocenę 10pkt- ten film dla dzieci jest naprawdę wspaniały- piękna i dzielna księzniczka, przystojny i odważny książe i do tego happy end. Spełnienie marzeń na ekranie... No ok. Dałabym osiem, ale dwa dodaję za piosenkę "Mio nemico". Której nijak nie mogę zdobyć.

I_am_a_Bad_Girl

6 grudnia w zone europa o 13:30 będzie fantaghiro 1 z lektorem po polsku może ktoś mógłby nagrać był bym bardzo wdzięczny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
I_am_a_Bad_Girl

jeżeli chcesz, to napisz tu swojego maila. prześlę Ci "mio nemico" i kilka innych, z tego filmu. :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
szybka_2

Już zdobyłam! Taki miły kolega z kazachstanu mi pomógł. Mam "mio nemico", ale jeśli masz jakieś inne to byłabym za nie wdzięczna:) valcourt@wp.pl

ocenił(a) film na 9
I_am_a_Bad_Girl

nie ma sprawy. lubię dzielić się takimi rzeczami. wysłałam już. miłego słuchania! w razie problemów wyślij mi maila albo napisz tu, to wyślę muzykę ponownie. pozdrawiam!

I_am_a_Bad_Girl

hehe :-) tez uznalam go z 10 lat temu za najlepszy film swiata. a dzisiaj po obejrzeniu to nawet wydaje mi sie troche smieszny i naiwny.. ale sentyment jest ;-D

Paulina_11

Hey :)
Nie wiem Szybka czy tu jeszcze zaglądasz, ale ja bym też chciała ten utwór :)
mail: gosia591@o2.pl

ocenił(a) film na 10
I_am_a_Bad_Girl

przepiękna baśń
Oprócz części 5 której nie widziałam i WIDZIEĆ NA OCZY NIE CHCĘ;)

ocenił(a) film na 8
I_am_a_Bad_Girl

Ja też oglądałam Fantaghiro kiedy byłam mała, ale nie widziałam piątej części. Do tej pory uwazam ta opowieść za świetną bajkę.
Swoją drogą jak to się mogło stać, że Fantaghiro rzuciła Romualda???

ocenił(a) film na 10
barbarkak

Z pewnością upadła na głowęXD

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

Bardzo podoba mi się motyw kobiety (ale ładnej) - wojownika - a ta zbroja z kaczym dziobem- rozwaliła mnie.

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

Skoro jestem Jehanne i popieram Kaczynskiego - może przywdzieję taką zbroję i pojadę na Krakowskie P. ;-DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones