PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94732}

Fantaghiro

Fantaghirò
7,6 3 206
ocen
7,6 10 1 3206
Fantaghiro
powrót do forum filmu Fantaghiro

Będąc mała dziewczynką szalałam na punkcie tych filmów. Teraz mam 22lat i nadal szaleje. Zawsze kibicowałam Fantaghiro i Romualdo. A w ogóle to sama chciałam, żeby romulado jak będę duża tak ze mna walczył;) Z sentymentu weszłam na youtube i obejrzałam wszystkie części. Ostatnie dwie ledwie ścierpiałam - tych nie oglądałam nigdy i byłam ciekawa. Słabo znam niemieckie <a w takiej wersji znalazłam film> więc piąte przez dziesiąte z niego rozumiałam. Czemu oni zmienili Romualdo w 3 części w tego brzydala? Miałam podejrzenia, ale jak sie zmienił to i tak byłam zaskoczona. Niby za każdym razem film się kończył, że żyli długo i szczęśliwie, a jakos nie mogli się związać. Tarabas Tarabasem, ale co się stało w 4 i 5 części z romualdem? aktor nie chciał już grać? Ale najgorsza była 5 część. Jacyś piraci z karaibów u fantaghiro? Co to miało być? i skąd się wziął ten niby-jack sparrow? Zostaje wierna tylko 3 częściom, tamto dla mnie to błazenada. Gdzie ta piekna miłość, która łączyła Fantaghiro z Romualdem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones