PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5538}

Fantom

The Phantom
4,7 1 879
ocen
4,7 10 1 1879
Fantom
powrót do forum filmu Fantom

.. bo komiks o Fantomie powstał już w latach 30tych. Oryginalny pomysł i fabuła powodują że film ogląda się bez znudzenia. Oczywiście jest to tylko dobre kino rozrywkowe. Dużo śmiesznych i celowo komicznych momentów no i wyraźna kpina z komiksiwej platyki i przerysowań - średnio udany pastisz.

ocenił(a) film na 3
Przemekm

powiedziałbym nawet. . .
zupełnie nie udany pastisz. wydawało mi się, że to jakiś serial s-f, czy coś w ty rodzaju. kompromitacja dla twórców!

ocenił(a) film na 5
Ponk

nie bylo az
tak zle , jak dla mnie..porownalam ten film z ostatnio wyswietlanym Spidermanem i wydaj mi sie ze Fantom wypadl lepiej, przynajmniej ladne widoki byly ;)

ocenił(a) film na 1
Kseniucha

ładne widoki to jedyny plus tego filmu:)

ocenił(a) film na 5
scorp_531

Zwłaszcza ładny widok na Catherine Zeta-Jones :)

prowokacja5

owszem ale taki widoki są w każdym filmie którego akcja toczy się w dżungli.. zresztą zwykle w takich "dżunglowych" filmach można zobaczyć piękniejsze panoramiczne obrazy :P

zresztą mówcie co chcecie ale motyw superbohatera w obcisłym lateksowym fioletowym kostiumie który zamiast używać jakichś sztuczek rodem z dżungli czy innych umiejętności które by pasowały do motywu filmu woli strzelać z pistoletu ^_^

KinoManiack

...nie przemawia do mnie :)

ocenił(a) film na 8
KinoManiack

superancki. Z wielka przyjemnością obejrzalem go ponownie po latach. Ultra pozytywne zero gówna i efixów. dużo art deco jak dla mnie bomba z rewelacją.

użytkownik usunięty
massatom

film jest połączeniem jakiegoś dziwnego superbohatera, który zupełnie bezpowodu ma PURPOROWY kostium z indiana jones poszukiwacze zaginionej arki! naprawdę, fabuła całego filmu to dokładnie to samo co poszukiwacze zaginionej arki! nawet są sceny poprostu zerżnięte z indiana jones'a! nawet kurde scenarzysta ten sam!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones