PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1228}
7,2 5 256
ocen
7,2 10 1 5256
Farinelli: ostatni kastrat
powrót do forum filmu Farinelli: ostatni kastrat

Na kolejny dobry film musimy zaopatrzyć się w litry kawy, czekać do 1 i nie wstać rano do pracy/szkoły. Ale trudno się dziwić, przecież czeba kiedyś puścić Tance na lodzie i M jak miłość

ocenił(a) film na 9
Gelu_2

mnogosc tych tematow przytlacza..
mam na to lekarstwo!

przyzwyczaj sie, albo przestan placic abonament.. bo i za co?

Gelu_2

twój post idealnie ujmuje sytuację. ja dodam, że idealnym wprost ratunkiem jest stosowanie video i ustawianie nagrywania na czas, ja idę sobie spać, a w nocy taśma się nawija. potem jakieś przyjemne sobotnie popołudnie, lody, film i satysfakcja. poza tym w dobie DVD video jest już naprawdę tanie.

ocenił(a) film na 9
Gelu_2

To w ogóle wewnętrzna sprzczność,żeby wybrać do emisji taki film jak Farinelli,a jednocześnie wpieprzyć go o pierwszej w nocy.W zeszłym roku dokładnie 27 maja nadali Dantona o 1:50 do 4:00.Nie wiem kto ma takie pomysły,ale jak to mówił premier "bliżniak"(o swoim ministrze)-albo agent,albo idiota...

ocenił(a) film na 9
Gelu_2

ja również się zgodzę, wszystkie filmy czekają na mnie nagrane na dysku dekodera cyfry plus, bo przecież te godziny emisji to jest kpina...

użytkownik usunięty
Gelu_2

Albo torrenty . potem są zdziwieni że tak dużo ludzi sc......a filmy . I że kwitnie piractwo .

Gelu_2

Ja mam problem z głowy, tv nie oglądam. Jeśli już, to raz na kilka miesięcy.

Gelu_2

Dzięki Ci Boża za nagrywarkę:)

Gelu_2

A potem puszczają pasek z napisem "pamiętaj o abonamencie". Ci co nie płaca przynajmniej nie mają wyrzutów sumienia :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones