PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448102}

Fast Track: Bez granic

Fast Track: No Limits
5,9 4 314
ocen
5,9 10 1 4314
Fast Track: Bez granic
powrót do forum filmu Fast Track: Bez granic

1/10

ocenił(a) film na 1

Niewazne fabula, niewazny smieszny model jazdy, ale pani mechanik i bankier :) hehe Czyli droga mlodziezy jak macie problemy z kasą to trzeba dać dupy dla bankiera :) Niezle jajca

ocenił(a) film na 3
mr_mat

do tego pochwalenie na koniec tego, że lepiej zdradzać męża bo wtedy jest ryzyko i są emocje, coś w tym stylu.....

ocenił(a) film na 1
mr_mat

Tak zgadzam sie w 100 procentach. Nie ma nic gorszego jak puszczalska glowna bohaterka.

ocenił(a) film na 1
rodzyna132

niestety przetrwałam pierwsze 5 min tylko i nie mogłam się przekonać o tym co piszecie

ocena filmu 1/10 jest bardzo słuszna

rodzyna132

Zapomniał byk jak cielęciem był hahaha :D

rodzyna132

A "Amerykańskiej dziewicy" dałaś ocenę 8 gdy ludzie oceniają ten film tylko na 5.5 więc skąd taka różnica? Zastanawiające jest czy sugerowałaś się przy tym wyborze jakimiś osobistymi pobudkami hehe. :)

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

Nie wiem czym sie sugerowalam , nie pamietam zbytnio tego filmu. Moze tym , ze byl smieszny wkoncu to KOMEDIA. No i Nie wiem co to ma wspolnego ? Oceniamy ten film a nie Amerykanska Dziewice ;) Jak tak bardzo chcesz podysuktowac o tamtym filmie to zapraszam na forum Amerykanskiej Dziewicy ;)
I nie zycze sobie takich sugesti. Nie znasz mnie.

rodzyna132

Przepraszam nie chciałem cię urazić. A co do dyskutowania o Amerykańskiej Dziewicy to zamiast iść na tamte forum wole pozostać tu i dyskutować z tobą. Masz rację nie znam cię, ale daj mi troszeczkę czasu.. :) Masz już nowego Batmana? Ale się zapowiada dobre kino!

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

Przeprosiny przyjete.
Chodzi Ci o - Mroczny rycerz powstaje?
Tak mam , chyba nawet na kompie. Jakos do Batmana nie jestem szczegolnie przekonana , wiec jeszcze nie ogladalam.
Na pewno mozna juz obejrzec na zalukaj, ;)

rodzyna132

Tam nie oglądam bo mi się zacina. Specjalnie teraz ściągam poprzednia część z 2008r. żeby sobie przypomnieć. Jutro a właściwie dziś w dzień będzie fajnie jak się ustawimy razem na oglądanie nowego batmana co ty na to?

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

Tak szczerze mowiac , nie wiem czy jutro bede miala czas, Znajac mnie bede spala do 13 , ogarne sie i bede miala goscia pozniej , wiec jutro nie da rady raczej ;) Najwyzej obejrzysz i powiesz mi , czy wart jest ogladania.

rodzyna132

Też wstaje o 13 i wieczorem oglądam więc zarezerwuj swój cenny czas dla mnie młodziutka na wieczór. :)

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

Wieczór mam już zarezerwowany dla chłopaka ;) troszke się spóźniłeś :p

rodzyna132

O 23 czy 00 już go nie będzie, także w dalszym ciągu moja propozycja jest aktualna i tak łatwo z niej nie zrezygnuje :). PS. Właśnie wstałem :p

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

No to fakt, ale ja tez jutro rano ide do szkoly. No zobaczymy jak to bedzie , wkoncu to tylko 2 godziny filmu ;) pozatym chyba nie powinniśmy tutaj pisać :P

rodzyna132

To podaj GG :)

ocenił(a) film na 1
krzysiekk123

To Ty podaj swoje , a ja sie odezwe ;)

rodzyna132

1499272

mr_mat

wiecej jak 1/10 nie moge dac, dno i tyle.

ocenił(a) film na 3
mr_mat

przecież to Niemcy, najważniejsza jest realizacja celów :D

ocenił(a) film na 7
mr_mat

a Ty w tym filmie szukałeś jakiejś większej głębi? to nie jest film o bohaterach i ich rozterkach emocjonalnych, tylko o samochodach. Podobnie jak FnF, Autobahnraser czy 60 Sekund. Tu się liczy ilość pompowanych oktanów, a nie przemyślane dialogi - fabuła jest tylko dodatkiem. Takie filmy ogląda się, żeby móc posłuchać rasowanego i6 czy też turbiny Garetta zasysającej powietrze przy 200km/h. Oceniając sam film - gra aktorska sztywna jak rozpórka w Nissanie, dialogi napompowane epickością jak drift radiale, a emocje bohaterów głębokie jak miska olejowa w "maluchu". Ale jest Supra MK-III, jest stara Celica, jest i legendarne Subaru Impreza. Dlatego może dla Ciebie to jest dno, ale dla kogoś, kogo serce bije w rytmie tłoków widlaka, film ceni się przynajmniej na 7 ;)

ocenił(a) film na 1
piotrek18tw

To jak zobaczysz na ulicy 130 kilową babę z legendarnym Subaru Imprezą na koszulce to powiesz że zajebiście wygląda i ocenisz ją na 7 w 10 stopniowej skali ??

ocenił(a) film na 7
mr_mat

Pomijam już, że twoja wypowiedź zalatuje prostactwem i pychą. Po pierwsze, nie słyszałem do tej pory o koszulkach z Subaru Imprezą, a już na pewno nie z GCA (bo domyślam się, że ten model masz na myśli pisząc "legendarny"). Nie widzę też żadnej analogii pomiędzy koszulkami i filmami. Jak chcę pooglądać komedie, włączam coś z Carreyem, jak chcę popodziwiać wybuchy w dobrym stylu - Statham i Stallone, a jak mam ochotę na wyścigi i pościgi - Bullit, FnF czy Fast Track.

ocenił(a) film na 1
mr_mat

Niesamowicie, mega słaby, nie wiem czy można zaliczyć to do produkcji filmowej film. Nie mam pojęcia w jakim celu ten film został wyprodukowany :/

ocenił(a) film na 3
mr_mat

hahahah no najlepsza akcja, ale jeszcze lepsze jest to, że jak dług był tak i został...za słabo dała?hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones