PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805279}

Fatamorgana

Durante la tormenta
7,1 30 875
ocen
7,1 10 1 30875
Fatamorgana
powrót do forum filmu Fatamorgana

... po autorze El Cuerpo czy Contratiempo spodziewał bym się więcej. Jakoś brak tego efektu "WOW!"
I nie jest to czysty thriller tylko thriller sci-fi.

ocenił(a) film na 8
szamgar

Nie jest zły... ale zgadzam się z twoją opinią i uważam że mogli sobie darować tą ckliwość w pewnym momencie bo psuje klimat

ocenił(a) film na 8
eeewlin

A mnie ta "ckliwość" urzekła, była taką zaskakującą wisienką na torcie.

ocenił(a) film na 8
eeewlin

Nie wiem czy nie zacznę gównoburzy, ale ta gra aktorska pozostawia wiele do życzenia...

Szeryf_filmweb

Wydaje mi się że to trochę wynika z ich stylu bycia, oni po prostu tak grają, ale może mi się tylko tak wydaję.

ocenił(a) film na 6
eeewlin

O to to. Ckliwość dobre określenie. Przez nią film zrobił sie za długi i przeciągnięty. Podarowaliby sobią tą ckliwość o byłby w punkt
Bo ciekawy, fajny pomysł, tak trochę pod "The Dark"

szamgar

El Cuerpo nie widziałem ale Contratiempo oceniam niżej, jak dla mnie to przesadzili z tymi intrygami. Durante la tormenta oglądało mi się o wiele przyjemniej.

szamgar

a o kogo konkretnie chodzi?

fajera

ok nieważne, już się połapałem

fajera

Oriol.

ocenił(a) film na 7
szamgar

To w ogóle nie jest thriller... dlatego po obejrzeniu 3 innych filmów tego reżysera mocno się nacięłam :D oceniam jako niezły, ale niestety kompletnie nie mój vibe

ocenił(a) film na 8
szamgar

To prawda. El Cuerpo to film na 10 - jeden z najlepszych europejskich thrillerów jakie oglądałem. A ten jest bardzo dobry, zagmatwany, intrygujący, ale faktycznie nie ma tego WOW. Ale i tak zdecydowanie warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones