PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 802
oceny
4,9 10 1 3802
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

że wzięli taką obsadę, a nie inną. NIKT nie przypomina książkowych bohaterów, a już na pewno nie
aktorzy, którzy grają Felixa, Neta i Nikę. Pomijając fakt FATALNEJ gry aktorskiej, z czystym
sumieniem można stwierdzić, że książka i film mają tyle wspólnego ile piernik i wiatrak.

ocenił(a) film na 5
theMedicalDoctor

Felixa i Nikę można by jeszcze przełknąć, ale Net to dla mnie porażka. A gra aktorska... Cóż, cały film to amatorszczyzna, więc nie ma się co dziwić. ;)

ocenił(a) film na 1
Jainapl

Net jest zdecydowanie najgorszy. Tyle jest na świecie dzieciaków o kręconych włosach a oni wzięli akurat tego.. Pomijając już fakt, że w książce Net miał 1,80, a ten w filmie nie dość, że ma jakieś 1,50, to jeszcze jest najniższy. Mam do kolesiów żal, bo zwalili najlepszą książkę mojego dzieciństwa. Szczerze mówiąc dalej to czytam :D

theMedicalDoctor

Znajdź nastolatka-bruneta, który ma fryzurę, "która wygląda jak stóg siana, do którego ktoś wrzucił dynamit"

ocenił(a) film na 1
ManiakowyPingwin

Charakteryzacja? Peruka?

ocenił(a) film na 5
ManiakowyPingwin

Nie chodzi tylko o włosy. Wzrost mi najbardziej nie pasował. I te czerwone okulary też mu mogli zmienić.

Jainapl

True. W książce był największy z paczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones