PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 802
oceny
4,9 10 1 3802
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

jak myślicie będzie kolejna część?

Dawix

Co prawda nie widziałam filmu, ale jeśli film wypadł dobrze na pewno wezmą to pod uwagę i znowu zaczną ekranizować kolejne części. Mogliby zrobić, bo książki są świetne ;)
~/czytałam książki\~

termer23

no ja też i są rewelacyjne tyko, że film nie odniósł sukcesu komercyjnego

ocenił(a) film na 2
termer23

Film jest do DUPY! Też czytałem książki. Nie spodziewałem się że z takiej genialnej książki zrobią takie GÓWNO...

ocenił(a) film na 2
Dawix

Na bank nie zrobią. Film odniósł klęskę.

Dawix

Wątpię - to nie Ameryka. Zaprezentowano, film się nie sprzedał. Nie ma po co robić dalej. W ogóle, gdyby coś to by zatytułowali "Gang Niewidzialnych ludzi". A znając życie namyślą się, kiedy główni aktorzy będą mieli już ze 20 lat i co? ...

ocenił(a) film na 2
Jake07

W stanach też kontynuują tylko to co się sprzedało. Ewentualnie robią remake, jeśli to jakaś dochodowa marka

Jake07

... i zmienią aktorów :)

ocenił(a) film na 6
Rexus88

Kampania reklamowa tego filmu to była porażka. Gdybym nie czytał książek nawet nie wiedziałbym, że powstał Ten film. A co do tego, że aktorzy będą za starzy to się nie zgadzam. W USA 25-28 latkowie a czasem nawet 30 latkowie grają 18 latków - to jest kwestia tylko i wyłącznie dobrej charakteryzacji...

ocenił(a) film na 2
bambus002

Ale seria jest zabita. Nawet jeśli do tego wrócą to będą w tym grać inni aktorzy.

ocenił(a) film na 3
Dawix

Mam nadzieje że zrobią i nie zpi*pszą tego jak z TMK

Dawix

Kolejna część najprawdopodobniej będzie, ponieważ scenariusz pewien czas temu trafił do filmowców. Aktorów nie zmienią (co mi akurat nie przeszkadza). Bedzie to ekranizacja "FNiN Trzecia Kuzynka". Niestety uważam, ze film ten będzie kolejnà klapą...:(
Jeśli chcecie więcej informacji to śledźcie fanpage autora serii, Rafała Kosika, na facebooku.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Michu58

Oni sami nie wierzą w ten film. Inaczej jak wyjaśnić to że nie istniała kampania reklamowa tej produkcji a film po tygodniu cichaczem wywalono z kin. Gdyby nie "fenomen" polskiej zrzynki z Kac Vegas to może ten film byłby największą klapą finansową w ostatnich latach. Po czymś takim nie widzę reanimacji tej serii.

tc1987

No cóż, z tego co czytałem, to (niestety) kolejna część filmu powstanie. O ile książki z tej serii są ciekawe, lekkie i wciągające, to film był kompletną klapą. Będą ekranizować najlepszą (opinia) część serii, czyli jak mówiłem "Trzecią Kuzynkę", ale uważam, że tego nijak się da przedstawić w kinie, no chyba, że podrasują dość porządnie fabułę i zrobią horror, ale to chyba niestety niemożliwe.. :(

Michu58

z tego co wyczytałem,to dalej będą nieznane twarze,ale teraz nie będzie castingów tylko wezmą ludzi ze szkoły filmowej.Dodatkowo reżyser (Bodo Kox) jest doświadczonym i nagradzanym reżyserem,tak więc nie może tego spier*olić.

ocenił(a) film na 3
Dawix

Mam nadzieję, że nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones