PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719004}

League of Gods

Feng Shen Bang
5,1 868
ocen
5,1 10 1 868
Feng Shen Bang
powrót do forum filmu Feng Shen Bang

Tytuł !!!!

ocenił(a) film na 6

Czy do cholery nie moga pisać na tym webie angielskich tytułów tylko zawsze jakies wytwory. W nawiasie oryginalny tytuł

waga55

Tytuł oryginalny League of Gods. Polski: Liga Bogów. Pod tymi tytułami można film znaleźć na torrentach z napisami pl

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

To ja wiem. Bo znalazłem, ale chodzi o to ze potem jak chcesz znalezc na filmweb to nie znajduje po and tytule tylko musisz znac oryginalny.

waga55

Aha myślałem, że w torrentach nie masz jak wyszukać :) Ale wiem o co chodzi, bo mam tak samo z innymi azjatyckimi produkcjami. Kiedyś szukałem filmu kung fu o tytule "Drunken Monkey" i mi dopiero wyszukało na fb jak wpisałem "chui ma lau" :) czułem się jak jakiś gej co wyszukuje malejących penisów :)

Pijany_Mistrz

Drunken Monkey leciał kiedyś ma MGM.Super film bardzo mi się podobał.Ligi jeszcze nie widziałem ale planuję choć mnie też pierwsze minuty odrzuciły jak widziałem tyle złota i efektów ale mam nadzieję ,że to przejdzie.

ocenił(a) film na 5
romek_krakow

Nie przejdzie. Do samego końca nie przejdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones