PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154222}
4,0 2
oceny
4,0 10 1 2

Feng chen san nu xia
powrót do forum filmu Feng chen san nu xia

no słabo było. Cóż z tego że obsada niezła:
Loletta Lee, Ellen Chan, Ivy Leung, + Ekin Cheung;
skoro sam film nie wciąga - fabuła jest jakaś mdła.

Jest to taki dramat-romans-komedia. Z komedią ma najmniej wspólnego, jako dramat też wiele nie oferuje, jako romans także nie zachwyca- Czyli jest nijak...

3 młodych kobiet przeżywa rozterki miłosne. Jane Ma (grana przez Lolettę Lee)
udając się rano na przesłuchanie w sprawie pracy poznaje przypadkiem przystojnego mężczyznę gdy ten wnosi rzeczy do mieszkanie na przeciwko. W firmie poznaje wredną (w jej odczuciu) szefową. Okazuje się, że ów szefowa to dziewczyna chłopaka imieniem Mike, którego poznała rano.
Jane postanawia zbliżyć się do nowo poznanego przystojniaka i przy okazji odkuć się na jego dziewczynie.

Reszty nie zdradzam, bo film i tak wiele nie oferuje. Po tytule oczekiwałem czegoś więcej, jest niestety dość słabo.
Poza jedną naprawdę dobrą sceną (scena w mieszkaniu Mike'a) reszta jest mało śmieszna i w zasadzie nie wciąga.

Odpuście sobie, jeśli nie jesteście fanami Loletty Lee, albo Ekina Chenga.

ocenił(a) film na 5
matix87

Ja jestem fanem wszystkich trzech pań i odziwo to właśnie Loletta tutaj najmniej mi się podobała. Ellen i Ivy skradły moją uwagę w większości, choć sam film rzeczywiście nie jakiś wybitny. Mogło być lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones