PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718863}

Fernando

Ferdinand
7,0 23 493
oceny
7,0 10 1 23493
5,8 5
ocen krytyków
Fernando
powrót do forum filmu Fernando

Mam nadzieje że się nie kończą, bo po tym jak postanowili nabić sobie kieszenie Epoką Lodowcową 5, trochę się niepokoje.

Bilet95

Cały czas robią projekty, mają chyba obecnie z 5 produkcji w fazie rozwoju.

adidos09

Jak dla mnie o tym studiu jest coraz ciszej, choć nigdy specjalnie głośno nie było...

ocenił(a) film na 5
Bilet95

I nie wiadomo co będzie dalej bo teraz przejął ich Disney razem z Foxem i nie wiadomo co dalej.

chili14

Pewnie się posypie do reszty...
wiadomo jaka była epoka lodowcowa 5... Rio 2 też spieprzyli po całości.
Jeśli studio nie padnie, to będą wykonywać najbardziej niszowe i politycznie Disney'owskie produkcje....

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Epoka lodowcowa to była super ale pierwsza część a każda następna to jakieś nieporozumienie. Piątej nawet nie zamierzam oglądać. o studio to jakiś żart, niech płonie :D

OiPunk47

Pierwsza EL to faktycznie niedościgniony ideał, Rio miało szanse by stać się drugą perłą, ale... twórcy zrobili komedie (a widziałem opisy, gdzie parę zmian mogłoby naprawdę zrobić genialny film).
A ten Fernando... z tego co widzę, grafika uboga.. w porównaniu choćby do Rio.
Z jednej strony dobrze, byle czego nie będą produkować, ale z drugiej strony.. coraz większa dominacja Pixara, tylko czekać aż spoczną na lałrach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones