PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219977}

Fido

6,3 4 202
oceny
6,3 10 1 4202
Fido
powrót do forum filmu Fido

Było tu parę tekstów, które mnie rozwaliły. Sami bohaterowie byli genialni np. matka, która troszczy się o to co pomyślą sąsiedzi, chłopiec, który myśli o zombie jak o ludziach (z czasem matka też zaczyna tak myśleć), ojciec, który nie okazuje uczuć, sąsiad, który zakochał się w swoim zombie itd. W ogóle pomysł jest bardzo oryginalny. Daje 6/10

ocenił(a) film na 3
Cyryn

daje 3/10 to 3 za to że to film o zombie xD

ocenił(a) film na 5
Cyryn

Mi najbardziej podobało się jak ojciec (który w dzieciństwie zabił swojego ojca, kiedy ten zamienił się w zombie): "Nie chciałem odgryźć głowy synowi, więc jestem dobrym ojcem." :)
Generalnie całkiem przyjemny film, w stylu opowiadań science-fiction: z ciekawym pomysłem, prostą fabułą i interesującym zakończeniem.

Cyryn

Mi się podobała gazeta czytana przez ojca głównego bohatera : "Death" :)

ocenił(a) film na 8
Cyryn

Jak dla mnie film naprawde super. Lubie filmy o zombie ale najbardziej lubie czarne komedie o absurdalnym zabarwieniu. Tutaj byl strzal w dziesiatke. Spokojne, sielankowe zycie z zombiakami jako sluzacy.... pomysl nieczego sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones