PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427812}
6,7 2 888
ocen
6,7 10 1 2888
6,0 5
ocen krytyków
Fighter: kochaj i walcz
powrót do forum filmu Fighter: kochaj i walcz

Wg mnie ciekawiej wyglądałby wątek miłosny między nią o Omarem. Ta gorąca i namiętna scena w kuchni podczas przyjęcia była fantastyczna. I nie byłoby problemu z małżeństwem między nimi, rodzina na pewno by się zgodziła :) I te kontakty wzrokowe umm a nie ten rudzielec kto go wymyślił ^^

ocenił(a) film na 9
MarasM86

No tak się składa, że film jest robiony przez Duńczyków... no a tak chyba przeciętny Duńczyk wygląda.. przypomnij sobie Emila z Lenebergi ;) oprócz twarzy imię też się zgadza:)

ocenił(a) film na 8
MarasM86

Nie zgadzam się.Z Emilem idealnie do siebie pasowali.On jest taki słodki w tym filmie.Poza tym Omar to dupek jak dla mnie.Nie musiał mówić że jest w klubie i wogóle jakby nie myślał że wszystko mu się należy to by było inaczej.

ocenił(a) film na 7
mejaczek

Ja się jednak zgodzę,że ciekawiej byłoby z Omarem. Emil, emil nie był nagorszy, ale między Aishą i Omarem aż iskrzyło. Scena w kuchni, świetna, wg.mnie..:)

MarasM86

Zgadzam się powinni rozwinąć wątek miłosny pomiędzy Aishą a Omarem...Emil był miły ale jednak nie pasował do niej...a koncówka filmu najlepsza

ocenił(a) film na 7
madz_iulkaa

A mi się podoba tak jak jest... <Scena w kuchni genialna>

MarasM86

też myślę,że wątek Aisha-Omar mogliby jakoś rozbudować choć tak jak "jest" też mi się podoba ^^

MarasM86

ja też uważam, że mógłby być taki wątek, myślałam nawet że będzie po tej scenie w kuchni. Iskrzyło między nimi, hehe... Szkoda..
ale film i tak świetny!!

ocenił(a) film na 9
justin_x17

Może więcej pikanterii mogil dodać w tej kuchni... z tym się zgadzam. To, że jej rodzice mogliby być bardziej ulegli i zgodziliby się na ślub, mówię stanowcze nie bo kocham dramaty i niespełnione miłości xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones