PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762384}
6,9 6 295
ocen
6,9 10 1 6295
Final Fantasy XV: Gwardia Królewska
powrót do forum filmu Final Fantasy XV: Gwardia Królewska

Trzeba przyznać że SquareEnix z wielkim rozmachem podszedł do promocji swojej najnowszej gry z serii FF. Po obejrzeniu tego filmu oraz anime, jeszcze bardziej oczekuje premiery "Final Fantasy XV". Fajnie że pod koniec wcisnęli tam Emerald Weapona :D.

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Gdzie można obejrzeć? Serial mi nie przypadł do gustu ale film jest dużo ładniejszy z tego co widzę.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Możesz obejrzeć online na Zalukaj

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Obejrzałem i jest to prequel. W zasadzie wydarzenia w stolicy kiedy Noctis bujał się z kumplami po prowincjach. Niech ich szlak mogli to dodać do gry. Ale ten film niestety nie wypełnia luk fabularnych bo kanclerz Izunia tylko w filmie pojawia się na moment a to przecież najważniejsza postać dużo ważniejsza niż imperator. Ten film zapewne miał sprzedać grę ale dowiedziałem się o nim jak już tą grę miałem i uważam że to jest zła idea.

Film się kończy początkiem gry co za tym idzie fajnie jakby był jej integralną częścią ale Square enix chciało na tym ekstra zarobić dodając film w wersji delux.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones