PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1003}

Firma

The Firm
7,1 37 933
oceny
7,1 10 1 37933
6,5 11
ocen krytyków
Firma
powrót do forum filmu Firma

Jak na razie nie mogę odgonić myśli że oglądam "Adwokata Diabła" ;)
Żona już powątpiewa w szalonego z radości męża.

ntx

Ja też zacząłem śledzić. :) Zasadniczo rzadko wracam do starszych filmów w TV. Czasem jednak TVN zapodaje coś ciekawego. Poza tym nie cierpię tych reklam w TV >:( bo film jest nimi tak poszatkowany, że ogląda się go strasznie długo. Ale co do filmu to bardzo miło go wspominam. Ciekawie przedstawiona intryga,. Myślę lekcja nowoczesnej adwokatury dla współczesnych świeżo upieczonych prawników. ;) Wydaje mi się też, że sam Tom Cruise właśnie kiedyś miał lepsze role, jak m.in. z tego filmu. Dodatkowo ze współczesności wyróżniłbym go za rolę w "Valkirii".

ocenił(a) film na 8
ntx

Ja też oglądam i oczywiście na bieżąco czytam wpisy tutaj. Na tą chwile wygląda jak na piękny początek złego ... już śmierć w tajemniczych okolicznościach 2 pracowników Firmy rzuca cień na przykrytą pieniędzmi i dobrobytem organizację ...

ntx

jakoś nie mogę wkrecić się w ten film, Dla mnie Tom Cruise juz zawsze bedzie Charliem Babbittem

ocenił(a) film na 7
ladyant

Myślałem, że tylko ja odnoszę takie wrażenie. Przez pierwszy fragment filmu zdecydowanie czułem się jakbym oglądał Adwokata Diabła.

ntx

"Mr. Jigsaw" już wtedy był straszny ;]

ocenił(a) film na 7
ntx

Ten typ tak ma ^^

ocenił(a) film na 8
Arkadiuszk44

też miałam wrażenie, że oglądam Adwokata diabła. film dobry, ale coś mu brakowało i nie był bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 6
LeaMao

Rzeczywiscie, "Mr. Jigsaw" zawsze mnie przerażał :D
Adwokat diabła... bo to i to o prawnikach no i młody głupkowaty aktor w głównej roli, też miałem takie skojarzenie, ale to tylko zmusiło mnie do zmiany punktu widzenia i spojrzenia na film zupełnie inaczej, dopatrując się w nim jego indywidualności. Film jest spoko, nawet fajnie się ogląda a widziałem go ze trzy razy.

TheMirror

a ja oglądając "adwokat diabła" miałem wrażenie, że oglądam "firmę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones