PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 483
oceny
6,3 10 1 23483
6,1 26
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

Sasham, Black Adam i teraz te wykwity.. Przecież to wygląda żenująco.. Pomijam niską jakość samego filmu.. Ale efekty komputerowe rodem z PlayStation 2 wybiły się jak to twarde gówienka pływające w szambie..

Przecież film z lat 2000 mają lepsze CGI 20 lat od czasów Władcy Pierścieni..
I ktoś śmie mówić że Avatar to nie jest dzieło sztuki

Pewex1988

Dokładnie, tak samo to widzę. Do tego słaby dowcip i głupkowata gra Ezry, które są tak żenujące, że niemal przebijają niski poziom wspominego CGI. Do tego fabuła wygląda jakby posklejali ją z niechlujnych wypocin czterech reżyserów i kilkuset scenarzystów.

ocenił(a) film na 4
Matthew_Matt

Dokladnie,ciezko sie to ogjada,to wygladalo jak jakis pastisz,wszystko tu wysmiano i sprowadzono do jakies wrecz parodii.

Pewex1988

Właśnie obejrzałem i miałem napisać komentarz o kiepskim CGI a raczej tragicznym. Ludzie w nim wyglądają jak lalki z muzeum figur woskowych. Co do avatara, CGI mnie nie zachwyciło, wolałem CGI z Piratów z Karaibów.

Pewex1988

Właśnie zaczęłam oglądać i się zastanawiam co jest kur.. z tym CGI, bo aż ciężko mi uwierzyć własnym oczom. Wygląda to tragicznie, jak jakieś amatorskie animacje.

ocenił(a) film na 4
Chataya

nawet tła nie są dobrze wklejone

ocenił(a) film na 5
Chataya

Na początku myslalem ze cos nie tak jest z jakością obrazu, ponieważ nie byłem w stanie uwierzyć wto co widzę

ocenił(a) film na 8
Pewex1988

I co wam to przeszkadza CGI?

ocenił(a) film na 4
Pawlak365

To że to je..ana fuszerka. że te gówniane filmy o druidach są robione bez jakiegoś nakładu siły czy serca.. I bardzo się cieszę, że ten film był qrwa finansową katastrofą

ocenił(a) film na 3
Pewex1988

Nie mogłem uwierzyć, ze film jest z 2023 i wydali na niego 200melonow. Efekty specjalne sa tragiczne, film ratuja jedynie humorustyczna konwencja i niezłe aktorstwo, bo scenariusz jest rownie kiepski jak efekty specjalne.

ocenił(a) film na 4
Pewex1988

Najgorsza byla ta jedna z pierwszych scen z dziecmi spadajacymi z wiezowca. Dzieci wygladajace mniej powaznie niz ja na avatarze i generalnie cala scena totalnie bez sensu. Pomijam juz fakt jedzenia w takiej szybkosci bo pewnie te papierki by spolonely - ale to najmniejszy z zarzutow. Genralnie mnostwo absurdow ale to nic nowego jak sie wrzuca multiverse.. to samo bylo w Dr, Strange.

ocenił(a) film na 7
Pewex1988

Tez mi sie to rzucilo w oczy ale nie wiem czy to nie byl zamysl tworcow zeby CGI w swiatach nieco przypominalo obrazkowe/komiksowe wstawki. Film o dziwo calkiem dobry pomimo ze kocham klasyczne komiksy Marvel/DC tak nie dzierzylem filmow (poza Batmanami Burtona i Bladem 1). Tutaj bylo calkiem dobrze. Keaton super bylo go zobaczyc oraz choc przez chwile wszystkie wersje bohaterow. Clooney totalne zaskoczenie. Ten film zniszczyl aktor glownej roli. Zle zagrany przez kiepskiego Ezre i tak samo kiepsko napisany- zarty zenujace ale do tego juz wspolczesne kino superbohaterskie nas przyzwyczailo. Coz zastapic Ezre Millera, zrobic film bardziej mroczny bez elementow komediowych i mogl byc naprawde film na 9 pkt. Tak daje 7-ke za Keatona, Afflecka, Shannona, Antje Traue- choc nadal bylo ich za malo. Pomimo wielu mankamentow mysle ze to nadal jeden z najlepszych filmow komiksowych ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones