PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 483
oceny
6,3 10 1 23483
6,1 26
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

Supergirl

użytkownik usunięty

Przepraszam bardzo , ale obsadzenie w roli Supergirl Sashy Calle to wielkie nieporozumienie. Supergirl powinna być blondynką tak jak pierwowzór w komiksach DC , filmie z 1984 i w serialu . Może i jest dobra aktorką , ale chodzi tutaj o ikoniczność postaci . Ok , reżyser miał swoją wizję , ale moim zdaniem powinien zachować oryginał postaci.

ocenił(a) film na 7

Blondynki są niepopularne we współczesnym hollywood musi mieć tatuaże, krótkie włosy i najlepiej męskie genitalia jeszcze

dubbelvla

niestety, ale masz racje

ocenił(a) film na 8

SPOILER! Pamiętaj, ze to alternatywna rzeczywistość. W filmie masz też ikoniczną supergirl. Więc nie ma co lamentować.
Barry w komiksach też jest blondynem... A tu nie.

Trzeba przejść nad tym do porządku dziennego.

Coyotman

tak jest, nie wolno komentować, bo inaczej dyskryminacja i incelstwo

Coyotman

"Trzeba przejść nad tym do porządku dziennego." Na to liczą te bydlaki.

ocenił(a) film na 8

Taaak, tak jak mała syrenka powinna wyglądać inaczej niż w ostatnim filmie ;) przestań. Ja bardzo nie lubię supermana, a gdy w czasie seansu parę godzin temu zobaczyłem Supergirl to prawie się zakochałem ;) rola, kreacja na plus ;)

ocenił(a) film na 7

Cieszyć się, że to nie facet po operacji zmiany płci :-) natomiast co do tematu - wyjaśnione wszystko jest w trakcie filmu - różne linie czasowe, różne osoby. Nawet pokazali to pod koniec filmu z motywem starego Supermana i obok niego właśnie Super Kobieta. Nie wspominając o pokazaniu tego od początku filmu gdy pojawią się nowy batman "Kiton"

ocenił(a) film na 6

Jak obejrzysz film to zrozumiesz dlaczego jest brunetką.

ocenił(a) film na 6

Nie w tym temacie, aż takiej tragedii. Przynajmniej zachowali ciągłość fabularną oraz związki przyczynowo-skutkowe. Jeśli oglądałeś cały film to wiesz, że i inne postacie zostały zaprezentowane w przeróżny sposób ;-) Ja osobiście żałuję, że twórcy nie zdecydowali się jednak pokazać nam bezpośrednio innej wersji Flasha i Eris (bliższej komiksowemu oryginału). A najbardziej zawiodłem się na scenie po napisach, gdzie pojawił się na chwilę Aquaman, choć przez moment byłem pewien, iż zobaczymy komiksowy pierwowzór naszego bohatera, wiecie jako blondaska w żółtej zbroi z łusek.

ocenił(a) film na 6

W komiksach też była wersja z krotkimi czarnymi włosami

https://boundingintocomics.com/wp-content/uploads/2021/06/2021.06.20-08.54-bound ingintocomics-60cfab03a5d08.png

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/93/Cir-El.jpg

sanctus_diavolos_2

Tylko, że to nie jest Kara.

ocenił(a) film na 8

https://www.youtube.com/watch?v=ucI3IpuM-NQ

ocenił(a) film na 8

A mi się podobała taka Supergirl, kwestia gustów. Skoro Batman 89 zamiast gotyckiej scenerii miał współczesne miasto, to czemu ona miała być blondynką. Film jest zlepkiem wariacji, tylko Batman 89 niczym diament w błocie świecił (razem z koncepcją Supergirl jako brunetki).

Może nie zauważyłeś ale to było inne uniwersum, później gdy pod koniec pojawiały się te kule z pozostałymi uniwersami, była tam też jedna z blond Karą

użytkownik usunięty
Remigiusz189

ok , przyznaję się do błędu , to jednak inne uniwersum a rola Supergirl w tym filmie jest dobra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones