PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472879}

Flirt z czterdziestką

Flirting with Forty
6,2 3 831
ocen
6,2 10 1 3831
Flirt z czterdziestką
powrót do forum filmu Flirt z czterdziestką
spec110

Trening serc

spec110

Nie oglądałam tego filmu, ale znam taki w którym dziewczyna jest starsza od partnera.. To film "Serce nie sługa"

spec110

"Nowszy model" , "Timer"

spec110

"Nigdy nie będę twoja"

ocenił(a) film na 7
spec110

"serce nie sługa"

spec110

"Zaza"

ocenił(a) film na 7
spec110

"Ziemskie namiętności"

ocenił(a) film na 6
spec110

lektor, notatki o skandalu

unitedboss

wpadka z Andie MacDowell

spec110

"Czterdzieści karatów", film z 1973 roku, w którym 40-latka romansuje na wakacjach i po wakacjach z 22-latkiem. Komedia z elementami farsy. Trochę jednak fałszem podszyta, bo owa 40-tka to aktorka Liv Ullman, wówczas kobieta 34-letnia.

Film_Polski

Ale w sumie fałszem był i ten film podszyty, tzn. "Flirt z czterdziestką". Główna bohaterka grała 40-latkę, a w rzeczywistości aktorka miała 47 lat ;).

ocenił(a) film na 5
ika232

gruuubo

ika232

Kiedy wmawia się widzom, że różnica wieku między nią i nim wynosi lat osiemnaście - akcentując swoistą pikanterię takiego (pozornie?) niedobranego związku - lecz jednocześnie końcowe happy ending uprawdopodabnia się za sprawą faktycznie mniejszej różnicy wieku - to jest to drobne oszustwo.
Kiedy jednak 47-latka z powodzeniem odejmuje sobie siedem lat a widz dostrzega to dopiero po seansie i po wejściu w FilmWeb - to jest wyczyn.

Film_Polski

Myslisz ze z powodzeniem? Heather jest az spuchnieta od botoksu i to niestety widac. Szkoda, bo ladna kiedys byla. Fakt, ze ma fajna figure. Co do tresci filmu....ja mam 41 lat, od ponad 11 lat jestem z obecnie juz mezem, ktory jest ode mnie 9 lat mlodszy i bardzo przystojny ;-) Tak czasem bywa.

kat_ja1

No cóż. Ja w realu znałem związek w którym różnica wieku była dokładnie taka sama jak u Ciebie. Czyli mniejsza niż w filmie. Byli szczęśliwi. Ale już nie są. Bowiem on jednak - dość nagle i niespodziewanie - wymienił towarzyszkę życia na nowszy model.

Naturalnie, powyższe o niczym nie świadczy, niczego nie dowodzi. Szczęścia życzę.

Film_Polski

Nie dziekuje ;-), tak tez bywa jak mowisz. Ale ja w realu mam wiekszosc znajomych, ktorzy zeniac sie, byli w mniej wiecej tym samym wieku, ewentulanie facet byl starszy 2 do 5 lat. Na 8 najblizszych mi par, w tym 2, ktore najbardziej ostrzegaly mnie, ze "to raczej sie nie uda", jedna para przetrwala. Laczyl je podobny wiek, dzieci, kredyty itp. Wiekszosc, jak sie potem okazywalo, nawet nigdy nie byla szczesliwa, a ci, ktorzy byli, tez juz nie sa...To, tak jak sam powiedziales/as niczego nie dowodzi, albo tez dowodzi tego, ze ludzie zenia sie z roznych powodow. A ja parokrotnie mialam okazje sie przekonac, ze moj maz jest osoba, ktora zawsze bedzie najblizej, chocby nie wiem co.

kat_ja1

Albowiem stosunki damsko-męskie to nie jest nauka ścisła. W stosunkach dam-męs: dwa plus dwa potrafi dawać trzy, albo pięć, albo sześć.

Wracając do filmu. Heather może nie jest kobietą najpiękniejszą na całej planecie, ale ja jakoś nie odczuwałem przykrości patrząc nań. No i niech mi wolno będzie powtórzyć wyrazy moje prywatne uznania dla osób odpowiedzialnych za obsadę: pamiętam bowiem parę filmów, gdzie kobietę 40-letnią, podrywaną przed 22-latka zagrała aktorka wówczas 33-letnia. Tutaj zaś w roli czterdziestki nie zawahano się obsadzić czterdziestkę ze sporym plusem.

Film_Polski

Nie zapominaj, ze to byla 40 plus po tuningu ;-)

kat_ja1

...przystojny? Tak sobie od siebie subiektywnie napiszę, że wszystko jest kwestią gustu. Wiem to z autopsji, bo mój jest dość dziwny.

spec110

IDEALNE MATKI :)

ocenił(a) film na 5
spec110

Oto Monica Velour,Milosc jest wszystkim, Kogel mogel 3,Nowszy model, Za. Wszelką cenę, To nie jest miłość, Bez smyczy, Kochaś, MIlf, Milosc po francusku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones