PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662118}

Reaching for the Moon

Flores Raras
7,2 815
ocen
7,2 10 1 815
Flores Raras
powrót do forum filmu Flores Raras

zycie E.Bishop.Bez zadecia, patetyzmu.Piekne zdjecia, soundtrack.Gloria Pires znakomita.Wspaniale zagrala Lote.Miranda Otto rowniez idealna w roli Bishop.Ale, ale Gloria Pires rules! Jeszcze slowo o napisach w tlumaczeniu M.W. nie mozna bylo zrobic tego lepiej.

diepole

Dziękuję za miłe słowa! A co do Glorii Pires - nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

Matheleine

Odnośnie napisów (ponieważ temat z nagłówkiem "napisy" może mieć krótki żywot).

Moje trzecie oglądanie całości musi na razie poczekać, obejrzałam tylko pierwszy kwadrans z Twoimi napisami Matheleine.
Z przyjemnością się je czyta. Wtapiają się w obraz i płyną sobie naturalnie z ust bohaterów. Z pewnością jest tak dlatego, ponieważ również z przyjemnością je robiłaś i pięknie dopracowałaś.

diepole

Film świetny, brak mi słów szczerze powiedziawszy.
Najbardziej zaskoczyła mnie moja własna reakcja, bo nie spodziewałam się zbyt wiele po tym filmie, ale już pierwsze wejście Loty rozwaliło system.
Taka energia! Super zagrane!
Relacja między nimi, emocje... bez golizny... Świetny! Robi demolkę w głowie i w sercu!
Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów branżowych, a na pewno- najlepszy jaki wyszedł ostatnimi czasy.
Polecam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones