PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489634}
6,5 28 163
oceny
6,5 10 1 28163
2,0 3
oceny krytyków
Footloose
powrót do forum filmu Footloose

Czy ktoś coś słyszał, widział o filmach z identycznego gatunku? Chodzi mi głównie o motyw słodkiej miłości, świata nastolatków itp. Ten kto widział "Footloose" zapewne załapie o co mi chodzi. Coś w stylu "Step up" lub na chama "Wyśpiewać marzenia" :P

ocenił(a) film na 6
tommogirl

z tego co kojarzę to będzie:

Kopciuszek - w rytmie miłości
pitch perfect
camp rock 1 i 2
kopciuszek - roztańczona historia
street dance 3d
spectacular
wytańczyć marzenia
Światła sceny: chwytaj szansę

tyle ode mnie ;)

ocenił(a) film na 6
tommogirl

Grease
Magia muzyki
Gorączka sobotniej nocy

JohnBeCool

Dziękuje za wszystkie propozycje, na pewno je przejrzę :)

ocenił(a) film na 7
tommogirl

Polecam ci film 'Wiecej czadu" z Christianem Slaterem z 1990 roku. Świetny klimat, świetna muzyka z lat 80-tych.

ocenił(a) film na 7
bartu1986

potwierdzam, zdecydowanie film godny uwagi

ocenił(a) film na 8
tommogirl

Polecam "Szansa na sukces" :)

tommogirl

To nie jest film o słodkiej miłości tylko o buncie i przeciwstawianiu się skostniałym poglądom mieszkańców miasteczka, no chyba że zrobili z dobrego filmu ckliwy gniot dla nastoletnich dziewczynek ;)

ocenił(a) film na 9
tommogirl

"światła sceny : chwytaj szanse" <3
"W rytmie hip-hopu"
"Crossroads - Dogonić marzenia"
"Bitwa roku" <3
"krok do sławy" <3

ocenił(a) film na 4
tommogirl

Może nie co do gatunku, ale co do schematu- ten film to kolejna kalka motywu najbardziej znanego chyba z "Tokio Drift"- przyjeżdża "gaijin", czyli obcy, znajduje sobie paru przydupasów, pojawia się dziewczyna, która ma chłopaka idiotę i potem już tylko dodaje się motyw (wyścigi samochodowe, walki na pięści, wiejskie zabawy z tańcem w roli głównej) i voila.
Footloose akurat leci w tv i skojarzył mi się identyczny film tylko z motywem bicia się po mordach, ale w tym temacie nikt go nie przywołał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones