PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489634}
6,5 28 160
ocen
6,5 10 1 28160
2,0 3
oceny krytyków
Footloose
powrót do forum filmu Footloose

Tamten klimat ... nie do zastąpienia , kiepska podróbka , nie polecam .

ocenił(a) film na 2
nathalie34

Zgadzam się w 100%. Ten marny gniot próbujący udawać "footloose" to jakaś pomyłka. Gdyby nie wczorajsza emisja w tv, nawet bym nie wiedziała, że jest remake i wolałabym się obejść bez tej wiedzy. Nie poprawia się ideału, jakim bez wątpienia jest oryginał i nie dlatego, że jest idealnym filmem technicznie, tylko właśnie dlatego, że nim nie jest... Bunt, gniew i taniec w oryginale jest świetnie zagrany i to się czuje, bo tamten film ma klimat! Wersja z 2011 to nieudolny falsyfikat i ja go nie kupuję.. Baa, nie chcę go nawet za darmo!

ocenił(a) film na 3
sheraster

Dokładnie ! Footlose jest tylko jeden ! Fantastycznie się oglądało , Kevin wspaniale tańczył , z taką lekkością , czuć było że to uwielbia.

ocenił(a) film na 1
nathalie34

Dokładnie

sheraster

podpisuję się obiema rękami pod tymi słowami, obejrzałem oryginał, był świetny, porywający, ciekawy, ludzie zachowywali się tam naturalnie. wersja z 2011 to marna podróba każdej ze scen, nie dodali nic nowego, tylko spróbowali to odświeżyć w nieudolny sposób. Treść przekazywano jak dla zdebilniałej młodzieży, każda scena przesadzona w typowo amerykańskim stylu, nie mogło oczywiście zabraknąć na początku sceny z wypadkiem, co niezrozumiale psuje zabawę z odkrywania, dlaczego ludzie zachowują się tak, jak się zachowują. Jak to bywa w filmach tego typu, postacie są puste i jednowymiarowe lub przesadnie skrajne. Warto obejrzeć oba filmy, by mieć porównianie stylu z lat 80-tych i obecnych.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
sheraster

Popieram i daje -10

nathalie34

Chyba raczej wersję z Kevinem Bacon'em!!

ocenił(a) film na 1
nathalie34

Zgadzam sie z Tobą....shit ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones