PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1058}

Fortepian

The Piano
7,8 51 949
ocen
7,8 10 1 51949
7,8 28
ocen krytyków
Fortepian
powrót do forum filmu Fortepian

ale ja oglądam ten film już nie wiem, który raz i nie mogę się napatrzeć, nasłuchać i naprzeżywać. Niesamowity. Ujmujący. Piękny. Przesycony emocjami, genialnie zagrany, o muzyce nawet nie wspomnę, bo słucham jej namiętnie od lat. I choć rozumiem, że ten film ma wielu przeciwników, to nie umiem pojąć dlaczego.

ms_Glizda

no mi się strasznie podobał ten film pod względem technicznym, czyli kapitalne ujęcia, reżyseria, przepiękna muzyka ale kompletnie mnie nie przekonuje taka miłość jak w filmie, jakieś perwersje, pożądania, za bardzo zwierzęce jest to dla mnie, podobne odczucia mialem po obejrzeniu Angielskiego Pacjenta, ja akurat jestem taka osoba która lubi romantyczne opowiesci, bardzo subtelne jak Sklep Na Rogu albo Ich Noce lub pokazane dziwne wiezi jakie sie rodza miedzy kobieta a mezczyzna jak np. w La Stradzie albo w filmie pt. W Cieniu Dobrego Drzewa, Fortepian dostał ode mnie 8 czyli jest filmem bardzo dobrym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones