PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1058}

Fortepian

The Piano
7,8 51 971
ocen
7,8 10 1 51971
7,8 28
ocen krytyków
Fortepian
powrót do forum filmu Fortepian
ocenił(a) film na 9
Dixiee

Czy ktoś widział równie idiotyczną argumentację?
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

miss_obscene

pieprzyć argumentację, ważne że obejrzy.

ocenił(a) film na 9
sangreal

Prawdopodobnie i tak nic z tego nie wyniesie. A już na pewno nie to, co powinna.

miss_obscene

Taaa. Żałosna argumentacja. Jak i również czerstwa i przereklamowana muzyka Cobaina :P

Ordos

Pfff! Przereklamowana muzyka Cobaina! LOL!
rozpopularyzowana i nietrafiajaca w Twoj gust nie oznacza przereklamowana!

wiem, ze kiedys ogladalem ten film i ze mi sie podobal, ale bylo to tak dawno, ze nie pamietam, a dzieki tej 'zalosnej argumentacji' sam tez postaram sie jeszcze raz zdobyc i obejrzec 'fortepian'

a Wasze zalosne komentarze odnosnie argumentacji i wnioski na temat osoby argumentujacej ('pewnie i tak nie zrozumie') mozecie sobie wsadzic, bo gowno wiecie o tej osobie

ocenił(a) film na 9
rafkulak

Mnie nie obchodzi ta osoba, ja tylko komentuję to, co widzę. A widzę przejaw głupoty w czystej postaci.

Dla jednych muzyka Cobaina jest przereklamowana, a dla innych fantastyczna - nie wymagaj od ludzi szacunku do Twoich poglądów, jeśli sam nie tolerujesz odmiennego od swojego zdania.

Ciekawe, czy gdyby Cobain jako ostatni film przed śmiercią obejrzał "Kochaj i tańcz" (albo podobne gówno), też byście na to polecieli z jęzorem na brodzie? TO JEST NAJBARDZIEJ IDIOTYCZNA ARGUMENTACJA.

Rafkulak wans a cracker?

ocenił(a) film na 9
miss_obscene

*wants, oczywiście, bo zaraz się przyczepisz, że nie znam tekstu Twojego idola i beszczeszczę jego dobre imię, czy coś w tym rodzaju.

miss_obscene

komentarz:
"Prawdopodobnie i tak nic z tego nie wyniesie. A już na pewno nie to, co powinna. "
jest raczej jasno odnoszacy sie do osoby - wyciagasz wnioski - moze pochopne

"Dla jednych muzyka Cobaina jest przereklamowana, a dla innych fantastyczna - nie wymagaj od ludzi szacunku do Twoich poglądów, jeśli sam nie tolerujesz odmiennego od swojego zdania."

po prostu stwierdzenie 'muzyka Cobaina jest przereklamowana' jest niezgodne z prawda - nie mowie o poglady, tylko o fakty

"Ciekawe, czy gdyby Cobain jako ostatni film przed śmiercią obejrzał "Kochaj i tańcz" (albo podobne gówno), też byście na to polecieli z jęzorem na brodzie?"

'polecieli z jezorem na brodzie' to chyba lekka nadinterpretacja, w dodatku bezczelna
odpowiadajac na pytanie - tak! tez bylbym zainteresowany innym gniotem, gdyby to byl ostatni film, jaki Kurt Cobain obejrzal w swoim zyciu. dla mnie takie rzeczy sa interesujace, jednak nie jest w 100% powiedziane, ze bede sral z zachwytu nad 'ostatnim fimem w zyciu Cobaina' jesli ten film mi sie nie spodoba
niezawsze ogladanie filmu musi sie wiazac z tym, ze jestem zainteresowany samym filmem, gdyz moge byc zainteresowany wydarzeniami, z ktorymi film moze byc kojarzony, lub z ktorymi jakos sie splata

"oczywiście, bo zaraz się przyczepisz, że nie znam tekstu Twojego idola i beszczeszczę jego dobre imię, czy coś w tym rodzaju."

najbardziej beznadziejna rzecza, jaka moglas zrobic, to przypisywac mi (nie wiem na podstawie jakiej wiedzy) urojone zachowania - nawet mnie nie znasz, wiec nie probuj zgadnac co bym zrobil w danej chwili
poza tym uzycie argumentu jaki podalas byloby najglupsza rzecza, jaka ja moglbym zrobic

ocenił(a) film na 9
Dixiee

Naprawdę to ostatni film jaki widział Cobain? Skąd masz taka informację?
Dla niektórych to jest dobry powód żeby obejrzeć film. Prawda, "najważniejsze że obejrzy" :)

ocenił(a) film na 7
Dixiee

eh.. dopiero teraz mi to mówisz.. mogłem nie oglądać..

Oczywiście żart :) Film przedni, choć mnie nie zachwycił.

Dixiee

Miss Obscene, o boże, ale ty jesteś mądra :(! Owiałaś mnie swoją inteligencją i zawstydziłaś moją marną duszę!
Co ja, zupełnie beznadziejna fanka Kurta Cobaina, dla której jest on legendą muzyki, może znaczyć przy tobie?
Przecież ty na pewno świetnie zrozumiałaś i odebrałaś ten film :)


Rafkulak, nie ma co się nimi przejmować. Wyniesiemy swoje wnioski z filmu i gówno im do tego, bo jak to się mówi - DEBILI SIĘ NIE SADZI. SAMI ROSNĄ :) :)

Madameralte, nawet nie pamiętam :) Zdaję się, że jako ciekawostkę na filmwebie.

użytkownik usunięty
Dixiee

Na pewno ile osób, tyle powodów dla których można obejrzeć (nie tylko ten, ale każdy) film, a nazywanie kogoś idiotą tylko dlatego, że jego motywacja i zapał różnią się od naszej, nijak ma się do inteligencji. Co w tym dziwnego, że fanka Curta chce zobaczyć ostatni film, jaki widział Jej idol? Czy słuchani "Nirvany" decyduje o tym, w co powinno się wlepiać wzrok a od czego trzymać na odległość?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones