PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666870}
6,6 23 433
oceny
6,6 10 1 23433
4,4 14
ocen krytyków
Fotograf
powrót do forum filmu Fotograf

Reklama

ocenił(a) film na 6

Nie będę sie pytał dlaczego, bo wiem, że w ramach promocji. Na plakatach promujących widnieją jako pierwsze nazwiska takie jak: Bohosiewicz, Kot, Buzek, Woronowicz. Tylko ostatni z nich zagrał dłużej niż kilka minut. Polscy aktorzy występują tam tylko gościnnie. Po raz kolejny jakiś głupio-mądry specjalista od promocji to wymyślił. Aktorzy rosyjscy powinni być w pierwszej linijce. A polscy gdzieś poniżej, po wyrazie, "oraz": ....

ocenił(a) film na 8
kksz

Tak samo zwiastun.
Przy premierze kinowej wiele osób na to narzekało.

ocenił(a) film na 6
dansty

Właśnie. Siedzimy sobie, oglądamy, a Kota jak nie ma, tak nie ma, a spłoszona Buzek to na sam koniec. Normalnie oskarowa minuta hehe. Film nie jest przez to gorszy. Jest jaki jest. Tylko po co tak reklamować. To znaczy, wiem po co, by przyciągnąć. Ale jakby nie było, nieładnie tak obiecywać reklamami.

kksz

Dlatego, że nikt w Polsce nie zna tych rosyjskich aktorów, a Kota, Bohosiewicz, Buzek i Woronowicza zna w zasadzie każdy, kto ogląda raz na jakiś czas filmy/telewizję. Woronowicz ma sporą drugoplanową rolę, Kota trochę też jest, Bohosiewicz ma ze 3 sceny, więc nie ma co narzekać. Graficznie też to jakoś musi wyglądać, a nazwiska na samej górze rzucają się bardziej w oczy niż te w drugim rzędzie. Idę też o zakład, że każdy kto by zobaczył to dvd z ruskimi nazwiskami na górze by pomyślał, że to jest rosyjski film, a nie polski, a to nie jest u nas znany albo szanowany rynek filmowy. Sam bym tego dvd pewnie nie kupił, a tak kupiłem i nie żałuję, mimo, że nie trawię wszystkich z polskiej obsady(może poza Bohosiewicz, która jest mi mocno obojętna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones