PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=198149}
6,7 71
ocen
6,7 10 1 71

Fröken Sverige
powrót do forum filmu Fröken Sverige

bardzo byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi udostępnił napisy do tego filmu. snoopy44@wp.pl

ocenił(a) film na 6
snoopy_5

był bym wdzieczny za jakikolwiek namiar na ten film

ocenił(a) film na 6
snoopy_5

...już mam. Chcę go obejrzeć tylko ze względu na Alexandre. Film w Polsce nigdy nie został wydany więc o lektorze można zapomnieć, baa... nie ma nawet napisów PL więc sam je zrobię na podstawie na podstawie angielskich.

ocenił(a) film na 8
Kurosawa

hey..czy zrobiłes juz te napisy? byłbym wdzieczny..

ocenił(a) film na 8
Kurosawa

i jak? zrobiłes te napisy?

ocenił(a) film na 8
soglif3

dzieki..sam sobie zrobiłem..

ocenił(a) film na 6
soglif3

hej, a mógłbyś je udostępnić i podać mi wersję filmu do której pasują? będę wdzięczny:)

ocenił(a) film na 8
shafee

Tzn zrobiłem tak na szybko z angielskich na polskie w google translator i nie jest zbyt dobrze..ale wlasnie sobie przypomnialem,ze mam inny translator ,ktory tlumaczy prawie idealnie..zrobie je jeszcze raz w tym lepszym i zobaczymy jaki bedzie efekt..soglif3@gmail.com

ocenił(a) film na 6
soglif3

brzmi zacnie:) dzięki!

ocenił(a) film na 8
shafee

Film z wklejonymi napisami wyladuje w swoim czasie na cda.

ocenił(a) film na 8
shafee

cda MarekWil

ocenił(a) film na 6
soglif3

Hej, jakiś czas temu obejrzałem ten film z angielskimi napisami, ale chętnie obejrzę jeszcze raz, dzięki! Film jest dziwny... ogólnie podobał mi się, ale bez szału:P

ocenił(a) film na 8
shafee

Nie wiem dokladnie dlaczego ale jakos kopia mi sie zepsuła jak wkleiłem na c d a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones