PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30973}

Frajer

Loser
5,9 9 426
ocen
5,9 10 1 9426
Frajer
powrót do forum filmu Frajer

Co wam się podobało w tym filmie? Po pierwsze to nie jest komedia jak jest tutaj podane tylko komedia romantyczna(albo raczej romantyczne coś bo komedią to ciężko nazwać jeśli się na tym filmie nie śmiałem). Czytałem opinie przed obejrzeniem filmu i byłem pozytywnie nastawiony na fajną komedię a tu takie marne love story.

Calcs

Komedii w tym raczej nie było, bardziej tak jak wspomniałeś : coś na kształt romansu, ale z kolei to też za dużo powiedziane. Najbezpieczniej nazwać "Frajera" zwykłą obyczajówką dla młodzieży. Rzeczywiście, nastawiając się na dobrą komedię (bądź w ogóle na jakąkolwiek) można się zawieść, ale ja nawet miło spędziłem czas przed telewizorem. Nic specjalnie oszałamiającego, ale przyjemnie zawiązana akcja, problem potraktowany lekko, z typowym dla komedii romantycznych happy endem. Ode mnie coś między 5-6/10, ale podciągam do wyższej noty, bo to całkiem "niezła" produkcja.

Calcs

Na słowo "frajer" widzę postać z filmu "Zemsta frajerów", a Paul był tak naprawdę normalnym chłopakiem. Mnie się podobała jedynie muzyka i kilka tekstów (np. jak Noah/Chris chodził bez spodni "Albo go schowasz, albo stracisz"). Ocena: 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones