PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544528}

Francuski klops

French Roast
6,7 2 098
ocen
6,7 10 1 2098
Francuski klops
powrót do forum filmu Francuski klops

tak!

ocenił(a) film na 8

zasługiwał na tę nominację.. :)

LadyBurton

NIE! nie zasugiwal na nominacje! Pomyslalem, ze skoro zabraklo miejsca dla swietnego KINEMATOGRAFU Baginskiego, to musi byc wysoki poziom krotkometrazowek w tym roku... Zaczalem od FRENCH ROAST i jestem zawiedziony i zly ;( W ubiegym roku wszystkie nominowane krotkie animacje byly na duzo wyzszym poziomie niz ta! I kolejny raz niedoceniono genialnego dziela Tomka. ;( Mam nadzieje, ze kolejne beda duzo lepsze!
Ode mnie tylko 6/10!

(przepraszam za brak polskich znakow)

ocenił(a) film na 8
LadyBurton

Ja też się zawiodłem. Fabuła świetna, sposób pokazania ciekawy, ale... Ciekawy nie oznacza dobry. Iskry bożej w tym zabrakło. Zamiast tego powinni nominować Pixarowskie "Partly Cloudy", "Cat piano" lub "Kinematograf" Bagińskiego.

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Zgadzam się w 100% procentach. Wszystkie 3 wymienione przez Ciebie
(Sqrchybyk-u;)) animacje są o wiele lepsze!
"French Roast" jest przy nich co najwyżej sympatyczne...;]
No ale cóż, "Mary i Max" też bez nominacji za 'długą'animację:(

ocenił(a) film na 8
Eeve

"Mary i Max" nie miało jeszcze dystrybucji kinowej w USA, więc nie mogło być nominowane w tym roku.

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Naprawdę?! No to jest jakaś pozytywna wiadomość:)

ocenił(a) film na 7
Eeve

A gdzie tego Kinematografa można zobaczyć?
Zgadzam się, że Partly Cloudy był znacznie lepszy, ale chyba Akademia chciała dać szansę tym razem też innym wytwórnią niż Pixar.

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

A właśnie, że mogło! "Mary i Max" był na skróconej Oscarowej liście.
http://www.filmweb.pl/%22Odlot%22+i+%22Epoka+lodowcowa+3%22+z+szans%C4%85+na+Osc ara,News,id=55992

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones