PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108407}
3,6 1 271
ocen
3,6 10 1 1271
Frankenfish
powrót do forum filmu Frankenfish

LOL. ;)

ocenił(a) film na 3

Nie no, ja wiem, że to jakiś niskobudżetowy film, ale nawet jak na taki rodzaj, był po prostu kiepski. Napięcia zero, sztuczna gra aktorów i... oczywiście to, z czego najbardziej się w filmach śmieję - zbiegi okoliczności. A tu konkretnie jeden. Gdy wybucha barka Ricardo, płonący zbiornik z gazem (czy cokolwiek tam było) wylatuje w powietrze i trafia AKURAT w okno barki, na której była Eliza. :D
No dobra, ale daję 3/10. :P
P.S. Najlepsze jest imię i nazwisko głównego bohatera - Sam Rivers. :D Tak samo nazywa się gitarzysta basowy mojego kochanego Limp Bizkit. :D

ocenił(a) film na 5
m4d214

Oby koniec nie zapowiadał sequela. Szczerze ten film jest nieumyślną konkurencją strasznego filmu, ba prawie go bije.
Od tej beczki to jeszcze shotgun z tego pożaru był lepszy.

ocenił(a) film na 3
Lwie_Serce

Haha, no to też było spoko. :P W pierwszym momencie nie wiedziałam o co chodzi, myślałam, że to ta ryba jej ogryzła kawałek twarzy, ale to raczej niemożliwe, złaszcza, że ryby nie zdążyłam zauważyć. :D Po chwili dopiero zrozumiałam. :P

ocenił(a) film na 5
m4d214

Ciężko było zgadnąć jak było widać że pół mięsa z twarzy jej odpadło a oko ani rusz.
Ryba od razu odpadła bo wcześniej zaatakowała tak to ścięła głowę jakiejś dziewczyny niczym samuraj kataną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones