PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105500}
5,1 224
oceny
5,1 10 1 224
Frankenstein
powrót do forum filmu Frankenstein
blackfield1

Po pierwszej części wygląda na to, że raczej nie.

Siłą filmu wydaje się być sama historia manii doktora Frankensteina, dzięki której nie jest to film o niczym, ma klasę i ja byłbym go skłonny uznać za całkiem dobry.

Sęk w tym, że jest to historia dobrze znana i nietrudno trafić na ciekawszą wersję z de Niro. Nie wiem jak wypada na tle pozostałych adaptacji, czy choćby książkowego pierwowzoru, ale z tamtym filmem przegrywa.

ocenił(a) film na 1
Khaosth

Niestety obejrzałam skuszona nazwiskiem Vincenta Pereza i szkoda gadać Wcześniej nawet znalazłam ksiażki Koontza na podstawie jego oryginalnego scenariusza I już w trakcie lektury czułam, że film dobry nie będzie Na szczęście kolejnych części nie nakręcili Nie kumam tylko dlaczego pod produkcją podpisał się Scorsese skoro wycofał się Tak jak i Koontz

ocenił(a) film na 3
blackfield1

Nie warto. Film jest o niczym. Cienka fabuła objawiająca się niekonsekwencją w coraz to kolejnych sekwencjach filmu. Film nie ma ani porządnego początku, a zakończenie też byle jakie, bez rozwikłania. Postacie bez charakteru. Można odnieść wrażenie, że reżyser nie miał pomysłu jak nakręcić ten film, więc ukradł pomysły na tą i ową scenę z najróżniejszych gatunków filmów - efekt wyszedł żałosny. Gdyby to był pilot do serialu, to bym chwalił, ale że jest to pojedyncza produkcja, to daję 3. A najbardziej szkoda mi Michael'a Madsen'a, bo nie spodziewałem się go w kinie klasy C.

Zuschauer

to jest pilot serialu...
więcej nie nakręcili.

wikens666

witam gdzie mozna to znalezc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones