PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5718}
7,3 6 527
ocen
7,3 10 1 6527
6,9 9
ocen krytyków
Frankenweenie
powrót do forum filmu Frankenweenie

Ciekawostka!!!

ocenił(a) film na 8

Zauważyliście drodzy internauci że Daniel Stern grający tu ojca Vincenta grał rownież rolę złodziejaszka w Kewinie samym w domu/nowym jorku ? :)
coś ta buźka mi znajomo wyglądała i nie pomyliłam się. Aż szkoda ze nie ma tego w ciekawostkach xD

Cadavera

A Viktor to Bastian z Niekończącej się opowieści :)

Cadavera

no tak. fakt. ale mysle ze to nie-ciekawostka bo przeciez takie ciekawostki mozna by o kazdym aktorze przy kazdym filmie pisac:D

Cadavera

O mój Boże.Aktor grający w filmach!! Niesamowita ciekawostka ;D

użytkownik usunięty
Detoksynator

Dla mnie to było ciekawe.

A Tim Burton wyreżyserował także "Sok z Żuka".Ciekawe ? ;)

użytkownik usunięty
Detoksynator

Wszyscy wiedzą, kto to Burton i jakie filmy nakręcił. Za to niewiele osób wie, że gość z Kevina czy chłopak z Niekończącej się opowieści tutaj grali, i mi ten temat dostarczył trochę wiadomości, owszem nieistotnych, ale takie też są w końcu ciekawostki.

W sumie oni tu nie grali tylko podkładali głos, a każdy kto spojrzy na obsade od razu zobaczy ten charakterystyczny fejs,ale masz racje ten temat jest kompletnie nie istotny.

użytkownik usunięty
Detoksynator

Jakie głosy? Tu są aktorzy. Po drugie nie przeinaczaj moich słów. Najwidoczniej jesteś idiotą i nie rozumiesz znaczenia słowa 'ciekawostka'. Ciekawostki to dodatkowe informacje, które nic specjalnego nie wnoszą ale są interesujące. Poza tym przy każdym filmie masz sekcję 'ciekawostki' więc według twojego bełkotu musielibyśmy je wywalić z bazy fw bo są kompletnie nieistotne.

...

Gra to się twarzą i ciałem, mimka, gesty itd... to jest film animowany, aktorzy tu podkładają głosy, czego nie nazwałbym grą aktorską.A to , że koleś z Kevina podkładał głos w tym filmie zobaczy każdy kto otworzy stronę, bo jest tam jego zdjęcie.Tylko taki baran jak ty musi mieć specjalnie założoy temat, żeby się o tym dowiedział.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ok, pomyliłem film to nie jest ten nowy, co nie zmienia faktu,że to ty się tutaj leszczu spinasz.Ja stwierdziłem,że to jest mało istotne a tobie piana z pyska tryska nie wiadomo z jakiej przyczyny.Polecam ziółka na uspokojenie ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Rozpętaj jeszcze wojne z tego powodu tej zajebiście ciekawej ciekawostki.:D
Dobrze, że nie zapomniałeś się podpisać.

użytkownik usunięty
Detoksynator

Panu już dziękujemy.

użytkownik usunięty
Detoksynator

Aha, i tak, na pewno będę przy każdym filmie wchodził po kolei na profile aktorów i domyślał się skąd ich znam. Na pewno chodzę do gimbazjum jak ty i po szkole mam czas na takie pierdoły, bo przecież nie będę takim debilem by wejść w ciekawostki, które zgarną wszystkie ciekawe niuanse za mnie. pogratulować sposobu myślenia.

Cadavera

Don't say? Wystarczy chyba wybrać tylko aktora i przejrzeć jego filmografię. Oczywista oczywistość nie ciekawostka...

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Tak, bo będę na każdym forum przeglądał profile aktorów, naprawdę mam czas na takie głupotki. W ogóle po co takie komentarze?

No widzisz a ja mam czas na głupotki i wiedziałam :P

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Sytuacja z ostatniej chwili: Wszedłem dziś na forum Żółwie Ninja (1990) i dopiero teraz się dowiedziałem, że grał tam młody Rockwell. Nikt jakoś tego nie wspominał a dzięki takim tematom można się jednak czegoś dowiedzieć ;)

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Myślę, że zawsze lepszy taki temat niż trollowskie prowokacje xD

Że ja niby trollem jestem? Pfff. No niestety nie jestem bo napisałam całkiem szczerze :) ale jeśli to nie chodziło o mnie to zwracam honor ;) miłego dnia :)

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Pisałem ogólnie, że wolę tematy takie jak ten, w którym piszemy niż prowokacje robione przez trolli, np. Detoksynator.

Filmu nie znam. Aż obejrzę i zobaczę potem tematy :D

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Detoksynator to użytkownik-troll, z którym kłóciłem się parę postów wcześniej xD

Chyba się nie dogadamy, ale przynajmniej też się nie pokłócimy...

Aaaa ja nie ogarnęłam sorry xD

Cadavera

Kolejna ciekawostka...film jest czarno-biały - tego też nigdzie nie napisano!!!

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

dobry dowcip :) piąteczka królowo ironii

Cadavera

Piąteczka królu ciekawostek :)

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

Jestem kobietą.

Cadavera

wybacz królowo ... nie sprawdziłam tego wcześniej :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones