PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108933}

Frankie

Dear Frankie
7,6 5 443
oceny
7,6 10 1 5443
Frankie
powrót do forum filmu Frankie

Czasami niektórym wydaje się ,że dobrze im w samotności , że są "samotnymi , szarymi wilkami" i że to najlepsze co ich w życiu spotkało ... Do czasu .
To historia o tym ,że to co kiedyś wydawało się niepotrzebne , o czym mysleliśmy , że możemy się bez tego obejść , staje się niezbędne , kiedy się o to otrzemy . Niezbędne by móc być spokojnym , szczęśliwym , by mieć do czego tęsknić i zdawać sobie sprawę za czym dokładnie się tęskni .
Bardzo , bardzo ten fim lubię

ocenił(a) film na 8
motyla_giczola

Pięknie napisałaś o tym filmie. We mnie wzbudził podobne emocje. Z jednej strony przeżywałam to, co się działo, z drugiej jednak poruszało już dość dawno uśpione struny. Pozdrawiam

Agatonik

Film piękny, dla mnie przede wszystkim, dlatego, że pokazuje (mało ale jednak) zmagania niesłyszących dzieci.

em_mma

Prawda ? Z taką ... delikatnością , jakąś wrażliwością . Przecież nikt z nas , którzy słyszą , nie ma w istocie pojęcia o świecie bez dźwięku , a twórcom udało się uchylić nam rąbka tej rzeczywistości . zupełnie niezwykły film

ocenił(a) film na 8
motyla_gicza.dla.filmweb

hmmm... świetnie zagrane role a wrażenia, które temu towarzyszą na długo wbijają widza w fotel...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones