PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108933}

Frankie

Dear Frankie
7,6 5 443
oceny
7,6 10 1 5443
Frankie
powrót do forum filmu Frankie

Nieznajomy

ocenił(a) film na 10

Tak z ciekwości pytam-jak uważacie kim mógł być The stranger? Lizzie powiedziała że szuka 'człowieka bez przeszłości ani przyszłości'...zastanawialiście się jaką mógł kryć przeszłość??Moze był marynarzem?Może...no właśnie KIM o był?


Po obejrzeniu filmu bardzo mnie to zaciekawiło i zaczęłam sie zastanawiać kim był przybrany ojciec Frankiego pojawił sie nagle i nagle znikł...

ocenił(a) film na 10
Mara_10

Przeciez dowiadujemy sie, ze jest bratem Marii, sam mowi, ze jego okret wyplywa w poniedzialek, tak , ze tez jest marynarzem jak wymyslila to mama Frankiego, a ja osobiscie dokanczam sobie ten film w ten sposob, ze ostatni list Frankiego jaki mozemy uslyszec w filmie trafia za posrednictwem Marii do Nieznajomego (jej brata) a nastepny list do Frankiego przyslany zostaje z zalacznikiem dla jego mamy... ach, ze tez nie ma ciagu dalszego...

ocenił(a) film na 10
borcu

No tak,ale np. gdyby od Nas zależało kim był Nieznajomy..to kim on mógłby być?(bo wiemy tylko że miał siostre) Ale jak mógłby miec nazwisko?Czy na pewno był marynarzem?Jaką mógł miec przeszłość?Czy miał rodzine?
Wydaje mi sie ze Stranger to człowiek doświadczoy przez los i raczej zamknięty w sobie..ale czy na pewno to wkońcu on zaczął rozmawiac z Lizzie o jej przeszłości...W sumie to można by tak gdybać i ciągle rozmyslać nad przeszłoscią Nieznajomego,ale żadnej ewentualności nie mozna wykluczyć-ale pofantazjować nad tym zawsze mozna... ;)

Mara_10

Mara taki temat byl walkowany chyba na kazdym forum butlera - nie wiem bo znam 3 i tam bylo tego po uszy wiec moze bylabys bardziej oryginalna i skopiowala przetlumaczone odpowiedzi i byloby ok bo po co powtarzac wciaz to samo albo wymysl wlasne pytanie a nie czyjes, poza tym w filmie mozna znalezc wiele odpowiedzi na twoje pytanie- stranger na pweno nie byl marynarzem jednak .... posluchaj dokladnie co mowi

ocenił(a) film na 10
espinado11

Ja sie tylko pytałam..skąd mam wiedzieć ze ten temat był wałkowany??.Sprawdzałm na filmwebie i nie było,a zaciekawiło mnie to więc zapytałam.Na razie nie spotkałam sie jeszcze z żadnym polskim forum o Butlerze,więc nie wiem czemu zarzucasz mi nie oryginalnośc...przecież te pytanie może zadac każdy po obejrzeniu "Dear Frankie" i ja właśnie to zrobiłam-bo obejrzałm go a historia Strangera mnie zaintrygowała.I chyba nie tylko mnie.

ocenił(a) film na 9
Mara_10

A czy jego personalia, zawód, nazwisko i tak dalej, naprawdę są istotne? Okazał się wrażliwym, mądrym i pełnym ciepła facetem, który trafił wprost do serca Frankiego i potrafił przebić się przez gruby pancerz strachu i nieufności jakim otoczyła się jego matka. Może jego przeszłość nie była spokojna, może oberwał nieraz po łbie i leczył rany w duszy, któż to wie. Natomiast to, co najważniejsze w nim, to to jaki jest, nie jakie nazwisko nosi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones