PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108933}

Frankie

Dear Frankie
7,6 5 443
oceny
7,6 10 1 5443
Frankie
powrót do forum filmu Frankie

Mam w swojej filmotece kilka perelek, do ktorych wracam chetnie. Frankie jest jadna z nich. Ten film jest z tych, ktore zostawiaja slad.
Zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 9
dorcus

przepiękny , to prawda .

ocenił(a) film na 6
dorcus

choć już zadawałam to pytanie na forum, ale zapytam ponownie. Gdzie mogę obejrzeć ten film, bardzo mi na tym zależy...

zalisia100

ja sobie sciagnelam z torrentow ;)

zalisia100

Możesz zobaczyć ten film np na ipli z lektorem , jeśli jednak nie zależy Ci na lektorze to polecam ekino :) wersja z napisami jest o tyle lepsza że nie ma aż tyle błędów co wersja z lektorem ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
dorcus

Ten film jest wspaniały.
Przyznam, że nie spodziewałem się takiej fabuły, historii.
Bardzo życiowa i poruszająca historia. Trochę filmów już widziałem i nie jest łatwo ze mnie wycisnąć jakąś łzę, ale stwierdzam, że ten film zrobił ze mną co chce. Ogromnie poruszające sceny...
Poza tym widziałem najwspanialsze spojrzenie dwóch osób, najdłuższe, bez słów zwieńczone wspaniałym pocałunkiem. Jestem w stanie powiedzieć - minęła już chwila od kiedy oglądnąłem ten film, więc " ochłonąłem " - że to najwspanialsza scena jaką widziałem. Tak ! Wszystko w tym filmie ;)
Jest wspaniały, naprawdę.
Pozdrawiam i polecam
B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones